Pobierz aplikację betfan na telefon
Ferencvaros – Bayer Leverkusen: Typy, kursy, zapowiedź 16.03 | Liga Europy

Kolejny niemiecki zespół może zagrać w kolejnej fazie europejskiego pucharu. Za chwilę o swoją przepustkę powalczy Bayer Leverkusen. Ten cały projekt pilotuje Xavi Alono, który bierze sobie za cel kierowanie całym klubem i byciem menadżerem w iście angielskim stylu. Ferencvaros w lidze węgierskiej odjechał reszcie stawki na tyle, że mógł skupić się od dawna tylko na tym dwumeczu. Wynik z pierwsze meczu niczego nie przesądza. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz  Ferencvaros – Bayer Leverkusen.

Ferencvaros – Bayer Leverkusen: zapowiedź meczu

 

To na pewno nie jest tak, że w pierwszym meczu w Leverkusen, goście byli bez szans na gola. U siebie będą jeszcze bardziej groźniejsi. W końcu domowe wygrane często w historii dawały im kwalifikacje do gry w Lidze Mistrzów.

Zabraknie Schicka oraz paru innych znakomitych zawodników z powodu kontuzji. Ale jeszcze więcej znakomitych piłkarzy dziś zobaczymy, ponieważ są zdrowi i w kapitalnej dyspozycji co pokazali w ich pierwszym meczu. 

Ferencvaros obecnie pilotuje swoją sytuację w lidze węgierskiej. Potrzebują dwóch bramek do dogrywki. Co ciekawe w ostatnich 10 meczach domowych, Węgrzy w aż 6 z nich strzelili dwa lub więcej goli.

Ferencvaros - Bayer Leverkusen: typy

1.82

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Węgrzy grali w Lidze Mistrzów. Nie sądzę, by mogli awansować, ale strzelą bramkę lub dwie na pewno. Dlatego daję tu bramki. Bayer też pewnie coś dorzuci. 

Ferencvaros - Bayer Leverkusen: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz, w ramach 1/8 finału Ligi Europy, Ferencvaros kontra Bayer Leverkusen, odbędzie się 16 marca o 21:00 na Puskás Aréna w Budapeszcie. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!