Pobierz aplikację betfan na telefon
AZ Alkmaar – Aston Villa: Typy, kursy, zapowiedź 26.10 | LKE
   W czwartek w 3 kolejce Ligi Konferencji Europy AZ Alkmaar podejmie na własnym obiekcie drużynę Aston Villi. Są to grupowi rywale Legii Warszawa i niewątpliwie to spotkanie będzie bardzo ważne w kontekście rozstrzygnięć w grupie. Zarówno Alkmaar, jak i Aston Villa jak do tej pory zdobyli po 3 punkty i z pewnością zwycięzca tego meczu może wypracować sobie znaczącą przewagę, ale kto nim będzie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na AZ Alkmaar – Aston Villa.

AZ Alkmaar – Aston Villa typy bukmacherskie

W grupie E Ligi Konferencji, w której mierzy się także Legia Warszawa będziemy świadkami hitowego starcia, w którym AZ Alkmaar podejmie na własnym obiekcie Aston Villę. Alkmaar jedyne punkty wywalczył w meczu z Legią wygrywając 1:0, natomiast przegrali praktycznie wygrane spotkanie ze Zrnijskim - z 3:0 na 3:4. Aston Villa natomiast straciła komplet punktów z Legią, ale ograła Zrnijski za 3, choć gola strzelali tam w samej końcówce spotkania. Niewątpliwie to Aston Villa ma większe szanse na wygraną, ale jak pokazały dwie pierwsze kolejki może być różnie. Ja pójdę tutaj w gole, a mianowicie typuję ponad 2.5 gola po kursie 1.69. W meczach Alkmaar w LKE padło już 8 goli, a w Aston Villi 6, więc średnia jest dobra i tutaj wydaje się, że powinniśmy zobaczyć spokojnie 3 gole.

1.69

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

AZ Alkmaar - Aston Villa kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie AZ Alkmaar - Aston Villa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Aston Villa (kurs 2.16). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - AZ Alkmaar, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.05. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu AZ Alkmaar - Aston Villa to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.69, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.04.

AZ Alkmaar - Aston Villa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy AZ Alkmaar, a Aston Villą  w ramach 3 kolejki piłkarskiej Ligi Europy Konferencji, odbędzie się 26 października o 18:45 na AFAS Stadion w Alkmaar. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na platformie streamingowej Viaplay.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!