Pobierz aplikację betfan na telefon
Augsburg – Union Berlin: Typy, kursy, zapowiedź | 06.05 Bundesliga

Jednym z meczów 31. kolejki Bundesligi będzie spotkanie w Augsburgu gdzie gospodarze podejmą Union Berlin. Bardzo dobry mecz oglądaliśmy jesienią z udziałem obu zespołów i mamy nadzieję, że w sobotę będzie podobnie. Jedni i drudzy grają o coś więc nie będzie mowy o odpuszczaniu i gry na pół gwizdka. Ciekawostką jest fakt, że Union nigdy nie wygrał w Augsburgu gdy oba zespoły grały na poziomie Bundesligi. Dwa razy wygrał Augsburg i raz mieliśmy remis. Pora na przełamanie gości? Zapraszam na zapowiedź meczu Augsburg – Union Berlin.

Augsburg – Union Berlin: zapowiedź meczu

W zespole dwóch Polaków prawdziwa katastrofa. Nie dość, że plaga kontuzji wynosi już osiem nieobecności to jeszcze trwa w najlepsze ich seria pięciu meczów bez wygranej w Bundeslidze.

Jesienią oba zespoły nie oszczędzały swojego magazynku z nabojami i zobaczyliśmy aż cztery bramki, a mecz zakończył się remisem. Augsburg zremisował trzy z pięciu ostatnich meczów.

Union Berlin jeśli nie wygra w sobotę to przy najgorszym scenariuszu w postaci wyników w innych meczach, może wypaść z czołowej czwórki, a co za tym idzie z gry w Lidze Mistrzów. Augsburg wygraną może zapewnić sobie prawie utrzymanie, bo 34 punkty będą dobrym punktem wyjścia przed ostatnimi seriami gier.

 
 

Augsburg - Union Berlin: typ

Dla Unionu będzie to ciężki mecz, ale to oni przez cały sezon trzymają się dzielnie miejsca dającego Ligę Mistrzów. Czyli coś nieosiągalnego dla nich przed tym sezonem. Wspaniały sezon zasługuje na wygraną z jedną z najsłabszych zespołów Bundesligi. Jak dla mnie Union czysto.

2.24

UNION WYGRA

betfan

 

Augsburg - Union Berlin: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 31. kolejki, Augsburg kontra Union, odbędzie się 6. maja na WWK Arena w Agsburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!