Pobierz aplikację betfan na telefon
Augsburg – Lipsk: Typy, kursy, zapowiedź 22.10 Bundesliga
Augsburg spróbuje zdobyć punkty na własnym obiekcie, choć robi to rzadko. Rywalem RB Lipsk, które walczy na kilku frontach. Za chwilę gra o Ligę Mistrzów, a Lipsk ugrzązł na 11. miejscu w tabeli. Ciężki okres w sezonie dla Rafała Gikiewicza, który po raz kolejny opuści ligowy mecz ze względu na kontuzję, choć podobno są szanse, by jednak wystąpił. Podobnie jak Robert Gumny, który także walczy z czasem i urazem. Zapraszam na zapowiedz tego meczu w ramach 11. kolejki Bundesligi. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Augsburg – Lipsk (22.10, 15:30) – zapowiedź meczu

Niskie miejsce RB Lipsk nie bierze się tylko z powodu fatalnego startu w lidze oraz Lidze Mistrzów. Również z tego, że w tym sezonie liga bardzo się wyrównała. Przy pewnych założeniach i dobrych wynikach w 11 kolejce – RB Lipsk może po zwycięstwie przesunąć się z 11. miejsca na 5. miejsce dające puchary. To będzie dla nich bardzo trudne zadanie, gdyż za chwile również mecz z Realem Madryt. Raczej na pewno możemy spodziewać się, że obie drużyny strzelą bramkę. Na 5 ostatnich meczów obie drużyny zachowały czyste konto tylko 2 razy w 10 meczach łącznie. Był to dwukrotnie Lipsk, który może spróbuje to zrobić po raz trzeci, gdyż po gospodarzach tego się nie spodziewam.

Bundesliga: Augsburg - Lipsk (22.10, 15:30) - typ

Obstawiam, że zobaczymy sporo bramek dlatego dla bezpieczeństwa powyżej 2.5 bramek myślę, że zobaczymy. Ciekawe ile z nich strzeli ekipa Augsburga?

1.54

POWYŻEJ 2.5 GOLI

 
betfan
 

Bundesliga: Augsburg - Lipsk (22.10, 15:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi pomiędzy Augsburgiem, a Lipskiem odbędzie się 22 października o 15:30 na WWK Arena w Augsburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!