Augsburg – Borussia Moenchengladbach: typy, kursy, zapowiedź 19.08 | Bundesliga

Wojciech Sikora

19 sierpnia 2023

Augsburg

Nasi sąsiedzi wracają co rozgrywek na najwyższym poziomie, bowiem Bundesliga w ten weekend rozegra pierwszą kolejkę nowego sezonu. Augsburg, w jedynym z sześciu spotkań tego dnia, podejmie na swoim boisku Borussię Moenchengladbach. Ubiegły sezon goście zaczęli bardzo dobrze, ale jednak na koniec musieli walczyć o każdy punkt i utrzymanie. Czy w tym roku także udanie wejdą w nowy sezon? Zapraszam na zapowiedź meczu Augsburg – Borussia Moenchengladbach.

Augsburg – Borussia Moenchengladbach: Typy bukmacherskie

Augsburg zakończył poprzedni sezon sporo poniżej oczekiwań i tak też znalazł się na 15. pozycji, tuż nad strefą spadkową. Teraz zaczynają kolejny sezon, gdzie z pewnością będą chcieli utrzymanie zapewnić sobie wcześniej. Na starcie zmierza się z Borussią Moenchengladbach, która nie przegrała żadnego z aż ośmiu spotkań towarzyskich, a do tego dorzucili wygraną 7:0 w pucharze Niemiec.

 

P

W tym zestawieniu to goście powinni więcej być przy piłce i tak naprawdę prowadzić grę. Augsburg  w ubiegłym sezonie wygrał na swoim boisku z nimi 1:0, ale tym razem nie wydaję mi się, żeby mieli odnieść triumf. Typuję wygraną lub remis gości.

1.46

BORUSSIA WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Augsburg - Borussia Moenchengladbach: Kursy bukmacherskie

Borussia Moenchengladbach jest w tym meczu stawiany w roli minimalnego faworyta, a kurs na ich wygraną to 2.45. Z drugiej strony eksperci widzą także spore szanse u Augsburg, na których mnożnik to aktualnie 2.76. Gracz, który postawi remis, może liczyć na przelicznik 3.60.

Augsburg - Borussia Moenchengladbach: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Augsburg a Borussia Moenchengladbach, w ramach 1. kolejki Bundesligi, odbędzie się 19 sierpnia o 15:30 na WWK Arena w Augsburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy