Atalanta – Fiorentina: Typy, kursy, zapowiedź 24.04 | Puchar Włoch

Wojciech Sikora

24 kwietnia 2024

Atalanta
Przed nami rozstrzygnięcia rewanżowe w walce o finał Pucharu Włoch, gdzie pozostały już cztery najlepsze drużyny. Atalanta, w jednym z półfinałów, zmierzy się na swoim terenie przeciwko Fiorentinie. Ogrom strzałów w pierwszym pojedynku nie przełożył się na bramki i oglądaliśmy tylko jedno trafienie. To padło łupem fioletowych, którzy na rewanż udadzą się z niewielką zaliczką. Czy będą w stanie ją utrzymać?  Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Atalanta – Fiorentina.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Atalanta – Fiorentina?
  2. Zapowiedź meczu Atalanta – Fiorentina.
  3. Jakie są kursy na mecz Atalanta – Fiorentina?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Atalanta – Fiorentina?

Atalanta – Fiorentina: typy bukmacherskie

Aż 30 strzałów na bramkę oddały oba zespoły w pierwszej odsłonie tego dwumeczu. Fiorentina sama próbowała szans aż 20 razy, z czego tylko raz udało im się trafić do bramki rywali. Był to jedyny gol tego spotkania, ale Atalanta nie powiedziała ostatniego słowa. Dziś wyjdą na boisko, przy wsparciu własnych kibiców i w ich nogach leży możliwość odwrócenia losów walki o finał.

1.71

ATALANTA STRZELI

W PIERWSZEJ POŁOWIE

betfan

Tym razem spodziewam się, że to właśnie gospodarze przejmą inicjatywę od samego początku i będą szukać szybkiej bramki kontaktowej. Ponownie możemy być świadkami szalonego starcia, jednak głównie będzie to tyczyło się Atalanty, dopóki Fiorentina nie straci gola. Moim zdaniem już w pierwszej połowie zespół z Bergamo trafi do bramki rywali i wtedy emocje rozpoczną się na nowo. Typuję gola gospodarzy w 1. połowie.

Atalanta - Fiorentina: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Atalanty - 1.82
  • Remis - 3.70
  • Wygrana Fiorentiny - 4.20
  • Powyżej 2.5 goli - 1.71
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.68
Eksperci poddali ocenie to spotkanie, gdzie według nich większą szansę na wygraną po 90 minutach ma Atalanta, na który obecny mnożnik to 1.82. Nieco niżej stawiane są szanse drużynie Fiorentiny, bowiem przelicznik to w chwili obecnej 4.20. Remis można postawić po kursie 3.70.

Atalanta - Fiorentina: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Atalanta z Fiorentina, w ramach półfinału Pucharu Włoch,  odbędzie się 24 kwietnia o 21:00 na Gewiss Stadium w Bergamo. Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport News, z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy