Pobierz aplikację betfan na telefon
Arka Gdynia – Resovia Rzeszów. Typy, kursy, zapowiedź 03.03 | 1. liga
22. kolejkę 1. ligi otworzy starcie Arki Gdynia z Resovią Rzeszów. Gospodarze walczą o udział w barażach i prezentują się ostatnio całkiem dobrze. Jak poradzą sobie z klubem bijącym się o utrzymanie? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Arka Gdynia – Resovia Rzeszów.

Arka Gdynia – Resovia Rzeszów: zapowiedź meczu

Arka Gdynia w piątek zagra z Resovią Rzeszów w ramach 22. kolejki 1. ligi. Gospodarze tego starcia zajmują piąte miejsce w lidze i mają na swoim koncie 34 punkty. Na bezpośredni awans nie mają na razie co liczyć, dlatego muszą skupić się na utrzymaniu w strefie barażowej. Po wznowieniu rozgrywek pokonali Zagłębie Sosnowiec i Sandencję, ale przegrali z Wisłą Kraków. Dopiero 14. jest Resovia Rzeszów, która musi walczyć o utrzymanie. Ostatnie tygodnie były przeciętne w wykonaniu tego klubu. Po porażce z Białą Gwiazdą zremisował z Sandencją, a następnie ograł Górnik Łęczna.

Arka Gdynia - Resovia Rzeszów: typy

Typy Arka Gdynia - Resovia Rzeszów

Patrząc na dyspozycję obu drużyn, zdecydowanym faworytem tego starcia jest Arka Gdynia. W tym sezonie rozegrano już jeden bezpośredni mecz między tymi klubami i piątkowi gospodarze wygrali 3:1. Stawiam i tym razem na wygraną Arki z handicapem.

2.51

WYGRANA ARKI

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

Arka Gdynia - Resovia Rzeszów: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Arki Gdynia z Resovią Rzeszów, odbędzie się 3 marca o 18:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!