Pobierz aplikację betfan na telefon
Arka Gdynia – Odra Opole: Typy, kursy, zakłady 17.03 | 1. liga
Kontynuujemy kolejne zmagania w ramach 24. kolejki 1. ligi polskiej, gdzie wiele drużyn ma jeszcze sporo do udowodnienia. Arka Gdynia, w jednym z trzech spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie przeciwko Odrze Opole. Gdynianie walczą o powrót do Ekstraklasy, który wydaje się być coraz bliższy. Powinny dziś wykorzystać wpadki rywali za nimi i odskoczyć na kilka punktów. Czy tak będzie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz Arka Gdynia – Odra Opole.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Arka Gdynia – Odra Opole?
  2. Zapowiedź meczu Arka Gdynia – Odra Opole.
  3. Jakie są kursy na mecz Arka Gdynia – Odra Opole?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Arka Gdynia – Odra Opole?

Arka Gdynia – Odra Opole: typy bukmacherskie

Lechia Gdańsk, czyli lider tabeli, nie zawiódł w tej tabeli dokładając kolejne trzy punkty. To sprawia, że oddalili się od Arki Gdynia, która miała przed tą kolejką tyle samo punktów. Przed nimi teraz ich starcie i możliwość wykorzystania wpadek rywali będących za nimi w tabeli, by znów odskoczyć na kilka punktów więcej.

1.46

ARKA GDYNIA WYGRA

betfan

W pierwszym zestawieniu tych ekip, na początku sezonu, to Odra Opole lepiej pokazała się na swoim terenie i wygrała ostatecznie 1:0. W obecnej jednak sytuacji nie wydaje się, by Arka dała sobie odebrać jakiekolwiek punkty, będąc w takiej formie i grając u siebie. Typuję więc zwycięstwo gospodarzy.

Arka Gdynia - Odra Opole: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Arki Gdynia - 1.46
  • Remis - 4.20
  • Wygrana Odry Opole - 6.80
  • Powyżej 2.5 goli - 1.88
  • Obie drużyny strzelą gola - 2.15
Bukmacherzy w swoich ofertach kursy bukmacherskie na spotkanie 1. ligi. Faworytem meczu jest Arka Gdynia (kurs 1.46). Mniejsze szanse ma natomiast Odra Opole, na których mnożnik został wyceniony na 6.80. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 4.20.

Arka Gdynia - Odra Opole: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Arka Gdynia a Odra Opole, w ramach 24. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 17 marca o 12:40 na stadionie GOSiR w Gdyni. Mecz będzie transmitowany przez kanał Polsat Sport z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!