Pobierz aplikację betfan na telefon
Arka Gdynia – ŁKS Łódź: typy, kursy, zapowiedź | 26.05 1. liga
Czas na przedostatnią, czyli 33. kolejkę na zapleczu naszej rodzimej Ekstraklasy, która już dziś może nam powiedzieć wiele w kontekście układu tabeli. Arka Gdynia podejmie na swoim boisku ŁKS Łódź. To ostatnia prosta dla gości, by powrócić do Ekstraklasy, ale nim to nadejdzie potrzebują jeszcze chociaż punktu. Inna sprawa ma się po stronie gospodarzy, którzy do samego końca będą walczyć o udział w barażach. Kto dziś zaprezentuje się lepiej?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Arka Gdynia – ŁKS Łódź.

Arka Gdynia – ŁKS Łódź: Zapowiedź meczu

Arka Gdynia ostatnim zwycięstwem dała sobie jeszcze szansę na udział w barażach do Ekstraklasy. Obecnie mają tyle samo punktów co Stal Rzeszów, ale mają z nimi gorszy bilans, co w lepszym świetle stawia Stal. Arka więc musi walczyć o każdy punkt w dwóch ostatnich kolejkach i liczyć na ich potknięcie. Dziś zadanie zdaje się być wybitnie trudne, bowiem zagrają z liderem, który jednocześnie potrzebuje punktu, by awansować bezpośrednio do ligi wyżej.

Arka Gdynia - ŁKS Łódź: Typy, kursy

W tym starciu może wydarzyć się naprawdę wiele, choć ciężko typować tutaj faworyta. Moim zdaniem obie ekipy rzucą się do ataku, by zgarnąć tutaj komplet punktów, przez co zobaczymy sporą wymianę ciosów. Stawiam, że obie ekipy strzelą przynajmniej jednego gola.

1.66

OBIE STRZELĄ

betfan

Arka Gdynia - ŁKS Łódź: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Arka Gdynia a ŁKS Łódź w ramach 33. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 26 maja 20:30 na stadionie GOSiR w Gdyni. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!