Arka Gdynia – Górnik Łęczna: typy, kursy, zapowiedź 13.03 | I Liga

Bartłomiej Cichecki

13 marca 2023

Arka Gdynia - Górnik Łęczna: typy, kursy, zapowiedź 13.03 | I Liga

Poniedziałek zamknie nam 23. kolejkę 1.ligi polskiej. Ale to nie znaczy, że został nam byle jaki mecz. Wręcz przeciwnie i już nie możemy doczekać się meczu dwóch zespołów, które jeszcze niedawno grały ze sobą w Ekstraklasie. Wiosną dyspozycja i u jednych i u drugich jest naprawdę dobra więc liczymy na dobre zawody na zakończenie tej kolejki 1. ligi.  Zapraszam na zapowiedz oraz typy bukmacherskie do meczu Arka Gdynia – Górnik Łęczna! 

Arka Gdynia – Górnik Łęczna: – Zapowiedź

Arka Gdynia jest na tym etapie sezonu na szóstym miejscu czyli daleko od podium za to jest też w rewelacyjnej dyspozycji strzeleckiej. Gdynianie strzelili wiosną już 10 goli w 4 meczach.

3 zwycięstwa zanotowali gospodarze dzisiejszego spotkania, natomiast goście spisują się trochę gorzej. Była wygrana w pierwszym wiosennym meczu, następnie porażka z Resovia oraz wygrana z Pogonią Siedlce i remis z Ruchem Chorzów tydzień temu.

Los skierował na siebie te zespoły także w rozgrywkach Pucharu Polski. W 1/32 finału lepsi po karnych okazali się piłkarze z Lubelszczyzny.     

 

Arka Gdynia - Górnik Łęczna:- Typy bukmacherskie, kursy

1.64

ARKA WYGRA

betfan

Postawię na gospodarzy, ponieważ ich wysoka forma wiosną zauważalna jest ni tylko po punktach, ale też po liczbie goli jakie zdobywają. 10 goli wiosną po 4 kolejkach mimo wszystko lepiej to wygląda niż u gości.

Arka Gdynia - Górnik Łęczna: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Poniedziałkowy mecz między Arka Gdynia, a Górnikiem Łęczna w ramach 23. kolejki 1 ligi odbędzie się 13. marca na Stadion Miejskim w Gdyni. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy