Argentyna – Urugwaj: Typy, kurs, zapowiedź | 17.11 El. Mistrzostwa Świata

Wojciech Sikora

15 listopada 2023

Argentyna

W tym tygodniu wracają do nas emocje związane z reprezentacjami. Przed nami szereg spotkań na całym świecie i również w Ameryce Południowej. Argentyna, w jednym z trzech starć tej nocy, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Urugwajowi. Komplet punktów, po czterech kolejkach, ma reprezentacja Leo Messiego, która już jedną nogą jest w głównej imprezie. Dziś zmierza się z drugą drużyną w tabeli. Jak zakończy się to starcie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Argentyna – Urugwaj.

Argentyna – Urugwaj: typy bukmacherskie

Argentyna nie dała szans swoim rywalom, w żadnym z poprzednich czterech kolejek. Ostatni mecz przegrali w fazie grupowej Mistrzostw Świata w 2022 roku, przeciwko Arabii Saudyjskiej. Od tamtego czasu kontynuują serię czternastu zwycięstw z rzędu. Dziś zagrają z Urugwajem, który w tabeli jest tuż za nimi, choć tak naprawdę tracą do nich pięć punktów. Największym ich dotychczasową wygraną było ogranie w poprzednim meczu Brazylii 2:0.

 

Gospodarze nie stracili jeszcze ani jednej bramki, a na ten moment ich bilans wynos 7:0. Urugwaj ma w tym aspekcie znacznie gorsze wyniki, bowiem już stracili pięć bramek. Patrząc na formę obu ekip, może być niezwykle trudno gościom zagrozić bramce Argentyny. Typuję więc wygraną mistrzów Świata. Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN to sprawdź nasz kod promocyjny.

1.57

ARGENTYNA WYGRA

betfan

 

Argentyna - Urugwaj: kursy bukmacherskie

Argentyna wyjdzie w tym meczu na boisku jako spory faworyt i kurs na ich wygraną wynosi obecnie 1.57. W przypadku zwycięstwa reprezentacji Urugwaju, przelicznik jest znacznie wyższy i na ten moment to 5.90. Podział punktów to szansa na mnożnik pomnożenie stawki przez 3.80.

Argentyna - Urugwaj: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz pomiędzy reprezentacjami Argentyny a Urugwajem, w ramach 5. kolejki eliminacji do Mistrzostw Świata, odbędzie się 17 listopada o 01:00 na Estadio Alberto J. Armando w Buenos Aires. Spotkanie nie będzie transmitowane na żadnym  kanele z polskim komentarzem.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy