Pobierz aplikację betfan na telefon
Arantxa Rus – Magda Linette: Typy, kursy, zakłady 19.04 | Rouen WTA
Po niezłym starcie na kortach ziemnych, w Charleston, Magda Linette powróciła do Europy, by zagrać w kolejnym turnieju na tej nawierzchni. W Rouen Polka ma już za sobą dwie, bardzo udane rundy, gdzie pokonała obie rywalki bez straty seta. Dziś przyjdzie zagrać jej z Rus, która w poprzednim starciu wyeliminowała turniejową jedynkę. Jak zakończy się to spotkanie? Czy Poznanianka wejdzie do pierwszego półfinału w tym sezonie? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Arantxa Rus – Magda Linette. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Arantxa Rus – Magda Linette?
  2. Zapowiedź meczu Arantxa Rus – Magda Linette.
  3. Jakie są kursy na mecz Arantxa Rus – Magda Linette?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Arantxa Rus – Magda Linette?

Arantxa Rus – Magda Linette: Typy bukmacherskie

Pierwszy okres w tym sezonie, który Magda Linette odbyła na kortach twardych, nie okazał się zbyt owocny. W żadnym z turniejów nie była w stanie wygrać dwóch spotkań z rzędu. Sytuacja uległa zmianie, gdy tylko przeniosła się na korty ziemne. Pierwszy turniej rozegrał na nich w Charleston, gdzie odpadła w trzecim starciu, walcząc o półfinał z Jessicą Pegulą. Następnie Polka wróciła do Europy i w tym tygodniu rozgrywając turniej w Rouen również osiągnęła już ćwierćfinał, jednak to jeszcze nie jest jej ostatnie słowo.

1.97

LINETTE WYGRA

betfan

Pierwsze dwie rundy dla Linette nie wydawały się zbytnio wymagające. Najpierw pokonała reprezentantkę gospodarzy – Else Jacquemot, wynikiem 2:0, a kolejno jeszcze sprawniej odniosła zwycięstwo nad Nataliją Stevanovic. Teraz przed Magdą największe wyzwanie w tym turnieju, bowiem zmierzy się z Arantxą Rus. Holenderka lubuje się w grze na kortach ziemnych, co pokazała przede wszystkim w poprzedniej rundzie, gdzie pokonała turniejową jedynkę, czyli Anastazję Pawluczenkową. Sam mecz trwał pełen dystans, a Holenderka oddawała swój serwis aż sześciokrotnie. Dla porównania Polka łącznie straciła podanie w dwóch pojedynkach, zaledwie dwa razy, sama łamiąc aż dziewięciokrotnie. Moim zdaniem Polka sprawuje się na serwisie o wiele lepiej w tym turnieju, a do tego dochodzi aspekt znacznie lepszego poruszania się na korcie. Moim zdaniem po raz pierwszy awansuje do półfinału w tym sezonie, dlatego typuję jej wygraną.

Arantxa Rus - Magda Linette: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Rus - 1.81
  • Wygrana Linette - 1.97
  • Powyżej 19.5 gemów - 1.56
Bukmacherzy widzą w tym pojedynku faworyta po stronie Arantxy Rus, na którą kurs w przypadku wygranej wynosi 1.81. Z kolei przelicznik na zwycięstwo Magdy Linette to obecnie 1.97. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Arantxa Rus - Magda Linette: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz  ćwierćfinałowy z udziałem Magdy Linette, która zagra z Arantxą Rus, odbędzie się 19 kwietnia o godzinie 15:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Rouen 250, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!