Pobierz aplikację betfan na telefon
Angola – Namibia: Typy, kursy, zakłady 27.01 | PNA

W sobotę czekają nas kolejne mecze w ramach Pucharu Narodów Afryki. Czas na 1/8 finału. W jednym z dwóch spotkań tego dnia, Angola zmierzy się z zespołem Namibii. Żadna z drużyn nie jest raczej faworytem turnieju, ale obie ekipy pokazały, że zasłużenie dostały się do 1/8 turnieju. Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Angola – Namibia.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Angola – Namibia?
  2. Zapowiedź meczu Angola – Namibia
  3. Jakie są kursy na mecz Angola – Namibia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Angola – Namibia?

Angola – Namibia: typy bukmacherskie

Angola podejmie Namibię na Stade de la Paix w sobotnim meczu Pucharu Narodów Afryki. Oba zespoły otworzą rundę 16 etapu Pucharu Narodów Afryki 2023, którego stawką będzie miejsce w ćwierćfinale. Angola niespodziewanie wyłoniła się jako lider grupy D z siedmioma punktami na koncie, podczas gdy główni faworyci, Algieria, spadli na boczny tor, nie będąc w stanie wyjść poza fazę grupową. Zakwalifikowały się również Burkina Faso i Mauretania.

2.39

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Palancas Negras będą chcieli przedłużyć swoją dominację nad Namibią, choć ich ostatnie spotkanie miało miejsce w listopadzie 2015 roku. Żadna ze stron nie wygrała tych rozgrywek w przeszłości. Patrząc na aktualną formę obu drużyn, obstawiam, że obie strzelą.

 

Angola - Namibia: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Angoli - 2.40
  • Remis - 2.85
  • Wygrana Namibii - 3.20
  • Powyżej 2.5 goli - 2.86
  • Obie drużyny strzelą gola - 2.39

Bukmacherzy w swoich ofertach kursy bukmacherskie na spotkanie Puchar Narodów Afryki. Faworytem meczu jest zespół gospodarzy, na których przelicznik wynosi 2.40. Mniejsze szanse ma natomiast ekipa gości, na którą mnożnik został wyceniony na 3.20. Gracz, który zdecyduje się obstawić w tym spotkaniu może liczyć na kurs 2.85.

Angola - Namibia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Angolą a Namibią, w ramach 1/8 fazy Pucharu Narodów Afryki, odbędzie się 27 stycznia o 18:00 na Stade Municipal de Bouaké. Spotkanie będzie można obejrzeć na Megogo.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!