Pobierz aplikację betfan na telefon
Andora – Białoruś: Typy, kursy, zapowiedź 09.09 | el. ME
W sobotę w grupie I eliminacji Mistrzostw Europy 2024 zmierzy się Andora z reprezentacją Białorusi. Obie ekipy mają niewielkie szanse na awans na Euro, jednak po prostu muszą punktować, aby budować reprezentację na przyszłość. Kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest Białoruś, ale jak wiadomo w Andorze gra się ciężko, więc czy gospodarzy stać na to, aby sprawić niespodziankę i urwać punkty Białorusi? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Andora – Białoruś.

Andora – Białoruś typy bukmacherskie

Andora jak do tej pory w grupie I zdobyła zaledwie 1 punkt. Wywalczyła go remisując na wyjeździe z Kosowem 1:1. Tak to oprócz tego spotkania przegrała z Rumunią 0:2, Szwajcarią 1:2 oraz z Izraelem 1:2. Białoruś natomiast ograło Kosowo 2:1, jednak poza tym przegrali 1:2 z Izraelem, 1:2 z Rumunią oraz 0:5 ze Szwajcarią. Jak widać obie ekipy radzą sobie bardzo słabo i przegrywają z tymi samymi rywalami podobnymi wynikami. Jako, że Andora zagra u siebie nie podejmę się wskazania zwycięzcy tego spotkania, lecz typuję poniżej 2.5 gola w meczu. Spodziewam się, że Andora zamuruje bramkę, przez co o zwycięstwie może zadecydować nawet 1 gol strzelony z kontry przez Andorę lub Białoruś w drugiej części meczu.

1.53

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Andora - Białoruś kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Andora - Białoruś wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Białorusi (kurs 1.86). Nieco mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Andora, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Andora - Białoruś to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.47, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.53.

Andora - Białoruś GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz reprezentacji pomiędzy Andorą, a Białorusią w ramach 5 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 9 września o 18:00 na Estadi Nacional w Andorra la Vella. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!