Pobierz aplikację betfan na telefon
Aluron – Heber: Typy, kurs, zapowiedź | 14.12 Liga Mistrzów

W tym tygodniu kontynuujemy starcia w ramach Ligi Mistrzów w piłce siatkowej. Kolejne mecze aż trzech polskich drużyn. Aluron Warta będzie gościć na swojej hali Hebar, czyli aktualną trzecią drużynę ligi bułgarskiej. Po ostatniej porażce w europejskich pucharach, na barkach polskiej drużyny spoczywa presja zwycięstwa w kolejnym starciu.  Zapraszam na zapowiedź spotkania Aluron – Heber.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Mistrzów: Aluron – Heber (14.12, 18:00) – Zapowiedź meczu

Aluron to aktualnie pierwsza drużyna naszej rodzimej ligi. Choć mają tyle samo punktów co Jastrzębski, a tylko jeden więcej niż Asseco, to mimo wszystko oni liderują w czółówce. Teraz jednak muszą odsunąć myśli o mistrzostwie na bok i skupić się na meczu Ligi Mistrzó, gdzie w grupie B, mają bardzo duże szanse na awans. Po ostatniej porażce z BR Volleys, muszą koniecznie wygrać spotkanie z Hebar, czyli najsłabszą druzyną w grupie, by realnie powalczyć o drugie, a może i pierwsze miejsce.

 

Liga Mistrzów: Aluron - Heber (14.12, 18:00) - typy, typowanie

Aluron jest znacznie lepszą drużyną niż ich najbliższy rywal z Bułgarii. W o wiele słabiej obsadzonej lidze Hebar zajmuje dopiero trzecie miejsce. Również w lidze mistrzów ich sytuacja nie jest zbyt ciekawa, a nie tak dawno już przegrali z polską drużyną. Wtedy to Aluron był gościem, a mimo to potrafili wygrać pewnie 3:1. Tym razem nie spodziewałbym się innego wyniku niż 3:0, tym bardziej, że gramy ten mecz u siebie.

1.59

ALURON WYGRA 3:0

betfan

Liga Mistrzów: Aluron - Heber (14.12, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Ligi Mistrzów piłki siatkowej pomiędzy Aluron a Heber odbędzie się 14 grudnia o 18:00 na hali w Warcie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!