Pobierz aplikację betfan na telefon
Abdu Rozik: Kim jest? Waga, wzrost, choroba

Abdu Rozik to Tadżyk, który jest gwiazdą Internetu i dał się poznać jako piosenkarz, aktor i bloger. Rozik jest najmniejszym piosenkarzem na świecie. Dodatkową sławę zyskał przez konflikt z Hasbullą. Obecnie ma on miliony fanów w mediach społecznościowych, spotyka się z gwiazdami światowego formatu i buduje swoją markę. Kim jest Abdu Rozik? Jaki jest jego wiek i ile ma wzrostu? Odpowiedzi na te pytania w poniższym tekście. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ABDU ROZIK: KIM JEST? WIEK, WZROST, POCHODZENIE

Abdu Rozik przyszedł na świat w miejscowości Pandżakent w Tadżykistanie. Urodził się 3 września 2003 roku i aktualnie ma 19 lat. Rozik ze względu na swoją chorobę, którą jest krzywica, mierzy zaledwie 96 cm wzrostu i waży 17 kg. Rozik ma czwórkę rodzeństwa – dwie siostry i dwóch braci.

ABDU ROZIK: KARIERA MUZYCZNA

Abdu karierę muzyczną rozpoczął w wieku 16 lat. 2019 roku przyniósł jego pierwszy utwór pt. „Ohi Dili Zor”, który jest o miłości. Filmik zrobił furorę w sieci i aktualnie ma ponad 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Kolejne single, czyli „Chaki, Chaki, Boron” (2020) i Modar (2021) nie odniosły na razie takiego sukcesu jak „Ohi Dili Zor”, ale również mają po kilka milionów wyświetleń.

ABDU ROZIK: Konfikt z Hasbullą 

Abdu Rozik zyskał popularność również poprzez konflikt z Hasbullą Magomedovem, który również cierpi na podobną chorobę i mierzy zaledwie 91 cm. wzrostu. Hasbulla w październiku 2022 roku oficjalnie potwierdził podpisanie kontraktu z UFC, czyli największą organizacją MMA na świecie. Kto będzie rywalem Magomedova? Najrozsądniejszym rywalem wydaje się być właśnie Abdu Rozik. Obaj panowie starli się podczas gali UF 267. Kto wie, może już niedługo będziemy świadkami takiej walki na oficjalnej gali UFC.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!