Pobierz aplikację betfan na telefon
1. liga: zapowiedź i typy 25. kolejki
W najbliższych dniach czekają nas mecze 25. kolejki 1. ligi. Kilka z nich zostało rozegranych w trakcie przerwy reprezentacyjnej, ale większość została przeniesiona na późniejszy termin. Zapraszam na zapowiedzi i typy na pozostałe mecze zaplecza Ekstraklasy.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: terminarz 25. kolejki

Wtorek 05.04

  • 18:00 Resovia Rzeszów – Stomil Olsztyn
  • 18:00 Sandencja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie
  • 20:30 Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Środa 06.04

  • 18:00 Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec
  • 18:00 Odra Opole – Górnik Polkowice
  • 20:30 GKS Katowice – Widzew Łódź

Czwartek 07.04

  • 18:00 Skra Częstochowa – Chrobry Głogów
  • 20:30 GKS Tychy – Arka Gdynia

1. liga: Resovia Rzeszów – Stomil Olsztyn (05.04, 18:00) – zapowiedź i typy

2.05

WYGRANA RESOVII

betfan

Resovia Rzeszów zajmuje 11. pozycję w 1. lidze. Klub ten ostatnio jest w słabej dyspozycji. Przegrał bowiem trzy ligowe kolejki z rzędu. Został ograny przez Koronę Kielce, ŁKS Łódź i Miedź Legnica, czyli czołowe drużyny zaplecza Ekstraklasy. O złej dyspozycji można mówić także w kontekście piłkarzy Stomilu Olsztyn, który powoli wyrasta na faworyta do spadku. Zajmuje przedostatnią pozycję, a niedawno przegrał z GKSem Jastrzębie, Górnikiem Polkowice i Odrą Opole. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki, spodziewam się zwycięstwa gospodarzy.

1. liga: Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała (05.04, 20:30) - zapowiedź i typy

2.63

WYGRANA KORONY

betfan

Korona Kielce ma szanse na bezpośredni awans do Ekstraklasy. Do wicelidera - Widzewa traci bowiem tylko cztery oczka. W nowym roku jest w lidze niepokonany, ale na tę serię złożyła się tylko jedna wygrana - z Resovią Rzeszów. Ponadto Korona zremisowała niedawno z Miedzią Legnica i Sandencją Nowy Sącz. Podbeskidzie plasuje się na 10. lokacie i walczy o baraże. Do szóstego ŁKSu traci tylko dwa punkty. Forma tej drużyny jest jednak słaba, ponieważ nie wygrała od siedmiu kolejek, a ostatnio zremisowała ze wspomnianym ŁKSem i GKS Jastrzębie. Typuję więc zwycięstwo Korony Kielce.

1. liga: Odra Opole - Górnik Polkowice (06.04, 18:00) - zapowiedź i typy

1.78

OBIE STRZELĄ

betfan

Środową rywalizację w 1. lidze otworzy starcie Odry Opole z Górnikiem Polkowice. Gospodarze tego spotkania stawiają sobie za cel grę w barażach. Do szóstej lokaty tracą niewiele, bo tylko dwa punkty, ale wiele zespołów aspiruje, aby znaleźć się na tej pozycji. Odra jest ostatnio w coraz lepszej dyspozycji. Po porażce z Arką Gdynia, pokonała wicelidera tabeli - Widzew Łódź i rozprawiła się ze słabym Stomilem Olsztyn. Górnik Polkowice walczy natomiast o utrzymanie, ale do piętnastej Puszczy Niepołomice traci sześć punktów. Forma gości środowego starcia pozwala jednak realnie myśleć o 1. lidze w przyszłym sezonie. Wygrali bowiem ze Stomilem aż 4:0 i ograli GKS Katowice. Biorąc pod uwagę dobrą formę obu drużyn, stawiam na BTS, który miał miejsce w czterech poprzednich bezpośrednich starciach.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!