Pobierz aplikację betfan na telefon
ŁKS Łódź – Miedź Legnica, zapowiedź i typy 1. ligi – 25.03
W najbliższych dniach odbędzie się tylko jeden mecz 25. kolejki 1. ligi. W piątek 25 marca ŁKS Łódź zmierzy się z Miedzią Legnica. Reszta klubów z zaplecza Ekstraklasy wystąpiło z wnioskiem o zmianę terminów spotkań, w związku z powołaniami ich zawodników do udziału w zgrupowaniu reprezentacji. Zapraszam na zapowiedzi i typy na jedyny mecz 25. kolejki 1. ligi. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: ŁKS Łódź – Miedź Legnica (25.03, 20:30) – zapowiedź i ostatnie wyniki

25. kolejka 1. ligi będzie specyficzna. W planowanym terminie odbędzie się bowiem tylko jeden mecz. ŁKS Łódź zmierzy się z Miedzią Legnica. Pozostałe starcia zostały na wniosek klubów przełożone, z racji tego, że zawodnicy udali się na zgrupowania reprezentacji. ŁKS Łódź zajmuje szóstą lokatę, która premiowana jest udziałem w barażach o awans od Ekstraklasy. O tę lokatę walczy kilka drużyn, dlatego gospodarze piątkowego starcia nie mogą sobie pozwolić nawet na odrobinę wytchnienia. Ostatnio są w całkiem niezłej formie, choć zdarzyła im się wpadka. Pokonali Resovię Rzeszów i Puszczę Niepołomice, a ponadto zremisowali z Koroną Kielce, ale przegrali ze Stomilem Olsztyn przed własną publicznością 0:2. Miedź Legnica jest liderem 1. ligi i zdecydowanym faworytem do tego, aby w przyszłym sezonie zagrać w Ekstraklasie. Ma bowiem aż 11 punktów przewagi nad drugim Widzewem Łódź. Zawdzięcza to znakomitej formie, ponieważ ostatni mecz przegrała 26 września ze Stomilem Olsztyn i od wtedy jest w lidze niepokonana. Miedź niedawno zremisowała z Koroną Kielce, ale pokonała GKS Jastrzębie, Puszczę Niepołomice i Skrę Częstochowa. Warto także przypomnieć, że kluby te grały już ze sobą w tym sezonie. Zwycięzcą okazała się wówczas drużyna ŁKSu Łódź.

1. liga: ŁKS Łódź - Miedź Legnica (25.03, 20:30) - typy

1.43

WYGRANA MIEDZI

ALBO REMIS

betfan

ŁKS Łódź jest jedną z lepszych drużyn 1. ligi, o czym świadczy fakt, że po raz kolejny liczy się w walce o awans do Ekstraklasy. Gospodarze zajmują jednak dopiero szóstą pozycję, a Miedź Legnica jest liderem w tabeli i ma olbrzymią przewagę nad drugą drużyną. Biorąc pod uwagę bardzo dobrą formę gości stawiam na to, że nie przegrają piątkowej rywalizacji.

1. liga: ŁKS Łódź - Miedź Legnica (25.03, 20:30) - przewidywane składy

ŁKS Łódź

Kozioł - Bakowicz, Dąbrowski, Koprowski, Szeliga, Rozwandowicz, Pirulo, Trąbka, Moreno, Samu Corral, Wolski

Miedź Legnica

Lenarcik – Aurtenetxe, Azikiewicz, Carolina, Dominguez, Lehaire, Makuch, Mijuskovic, Sliwa, Tront, Zapolnik

1. liga: ŁKS Łódź - Miedź Legnica (25.03, 20:30) - transmisja. Gdzie oglądać?

Mecz ŁKSu Łódź z Miedzią Legnica w ramach 25. kolejki 1. ligi odbędzie się 25 marca o 20:30. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport News.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!