Pobierz aplikację betfan na telefon
Gracz BETFAN wygrał 389 000 złotych!

Marzeniem większości graczy zakładów bukmacherskich jest trafienie tasiemki, która zagwarantuje wysoką wygraną. Niektórzy po wielu niepowodzeniach uznają, że taki sposób gry nie ma sensu. Do takich osób z pewnością nie należy jeden z naszych graczy, który w miniony weekend zgarnął przeszło 389 000 złotych za dwa kupony składające się z 30 zdarzeń! 

Kolejna duża wygrana w BETFAN, gracz zgarnął 389 000 złotych!

Na naszej stronie prowadzimy serię, w której co tydzień publikujemy kupony z największymi wygranymi. Kwoty zgarniane przez naszych graczy są mocno zróżnicowane. Czasem jest to 30 000 złotych, ale zdarzają się wygrane przekraczające 100 000 złotych. Kupon znajduje się na końcu artykułu.

W miniony weekend zakończyły się zdarzenia, które zapewniły naszemu graczowi aż 389 686 złotych! Zdecydował się postawić dwa takie same kupony AKO, składające się z aż 30 typów. Stawki kuponów wynosiły 200 i 206 złotych, a kurs łączny jednego kuponu to aż 1090.91.

Kupon otwierał mecz Ligi Europy z 11 maja. Nasz gracz czekał więc dziesięć dni na jego rozstrzygnięcie. Zdecydowaną większość stanowią wydarzenia piłkarskie. Przy tworzeniu tego kuponu nasz gracz kierował się bardziej ilością niż jakością i to właśnie ta taktyka okazała się w jego przypadku skuteczna. Najwyższy kurs pojedynczego zdarzenia wyniósł tylko 1.40.

Pierwszy typ naszego gracza był dość bezpieczny. Postawił na zwycięstwo Bayeru Leverkusen z Romą, ale przy dwubramkowym handicapie. Spotkanie było bardzo wyrównane, a Wilki ostatecznie wygrały, mają tylko jednobramkową przewagę. Mimo niskich kursów nie wszystkie zdarzenia szły gładko. W kilku z nich nasz gracz mógł mieć nieco podwyższone ciśnienie. W spotkaniu Magdeburga z Nurnberg postawił na wygraną gospodarzy albo remis. Początkowo wszystko szło po jego myśli, ale w 81. minucie goście doprowadzili do wyrównania i byli dominującą drużyną, ale nie udało im się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Nie po myśli gracza zaczął się także mecz Serie B, w którym Ascoli grało z Cosenzą. Tu także postawił na podwójną szansę (wygrana gospodarzy albo remis). W drugiej minucie to jednak goście wyszli na prowadzenie, ale jeszcze przed przerwą Ascoli doprowadziło do wyrównania, a wynik utrzymał się do końcowego gwizdka. Niepewnie mógł się także czuć podczas rywalizacji Southampton z Fulham. Typ na ten mecz to powyżej 1,5 gola. Po pierwszej połowie utrzymywał się bezbramkowy remis, a łącznie oddano tylko dwa celne strzały. Po przerwie goście strzelili jednak dwa gole.

Ostatnie mecze także mogły być nieco stresujące dla naszego gracza. Paris, które mogło wygrać albo zremisować z Sochaux przegrywał do 80. minuty 0:1. Dobra końcówka spotkania pozwoliła gospodarzom na odwrócenie losów rywalizacji. Graczowi dłużył się także mecz Lecce ze Spezią. Było to bardzo ważne spotkanie w kontekście utrzymania obu drużyn i choć faworytem byli gospodarzy, to goście mieli przewagę na boisku. Nie udało im się jednak przekuć jej w bramkę, dlatego typ naszego gracza na 1X został rozliczony na zielono.

Gratulujemy wygranej!

ZOBACZ 1. KUPON 

ZOBACZ 2. KUPON

Gracz BETFAN wygrał 389 000 złotych!

Gracz BETFAN wygrał 389 000 złotych!

Gracz BETFAN wygrał 389 000 złotych!

Gracz BETFAN wygrał 389 000 złotych!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!