Pobierz aplikację betfan na telefon
Wielki Quiz o KSW 67. 15 pytań wiedzy o zawodnikach i federację

Już w sobotę 26 lutego odbędzie się KSW 67. W walce wieczoru dojdzie do rywalizacji o pas wagi ciężkiej. Phil de Fries stanie do obrony tytułu, a jego rywalem będzie Darko Stosić. Na wydarzeniu dojdzie również do starcia o miano pretendenta do walki o pas wagi półśredniej Andrzej Grzebyk – Adrian Bartosiński. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was quiz sprawdzający wiedzę o zawodnikach MMA gali KSW 67. Za jego perfekcyjne rozwiązanie można otrzymać nagrodę.

KSW 67: karta walk

Na karcie KSW 67 znajduje się dziewięć pojedynków. Walką wieczoru jest pojedynek mistrzowski w wadze ciężkiej między obecnym czempionem Philem de Friesem, a Darko Stosiciem. Interesująco zapowiada się również starcie o miano pretendenta do pasa wagi półśredniej między Andrzejem Grzebykiem a Adrianem Bartosińskim, a także debiuty takich zawodników jak Dawid Śmiełowski czy Adam Soldajew. Oto pełna karta walk KSW 67:

  • Walka wieczoru o pas wagi ciężkiej KSW (120,2 kg): Phil de Fries – Darko Stosić
  • Walka w kategorii półśredniej KSW (77,1 kg): Andrzej Grzebyk – Adrian Bartosiński
  • Walka w kategorii półciężkiej KSW (93 kg): Ivan Erslan – Caio Bitencourt
  • Walka w kategorii półśredniej KSW (77,1 kg): Igor Michaliszyn – Idrys Amiżajew
  • Walka w limicie umownym do 68,5 kg: Filip Pejić – Dawid Śmiełowski
  • Walka w kategorii piórkowej KSW (65,8 kg): Adam Soldajew – Pascal Hintzen
  • Walka w kategorii koguciej KSW (61,2 kg): Szamil Banukajew – Zuriko Jojua
  • Walka w kategorii średniej KSW (83,9 kg): Borys Borkowski – Arkadiusz Kaszuba
  • Walka w kategorii lekkiej KSW (70,3 kg): Oskar Szczepaniak – Yann Liasse

KSW 67: quiz wiedzy o gali

Z okazji tak unikatowej karty walk, obfitującej w wiele atrakcyjnych pojedynków i świetnych nazwisk, przygotowaliśmy dla was specjalny quiz wiedzy o MMA, zawodnikach występujących na gali i samym KSW 67. Będą pytania trudniejsze i łatwiejsze, ale wynik 12/15 to rezultat satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę nt. MMA, pamiętaj jednak, że quiz możesz rozwiązać tylko raz. Jednak jeśli zrobisz to perfekcyjnie, czeka cię nagroda.

10
Created on By Wielki Quiz o KSW 67. 15 pytań wiedzy o zawodnikach i federacjęSzymon Piórek
Wielki Quiz o KSW 67. 15 pytań wiedzy o zawodnikach i federację

Wielki Quiz o KSW 67. 15 pytań wiedzy o zawodnikach i federację

Już w sobotę 26 lutego odbędzie się KSW 67. W walce wieczoru dojdzie do rywalizacji o pas wagi ciężkiej. Phil de Fries stanie do obrony tytułu, a jego rywalem będzie Darko Stosić. Na wydarzeniu dojdzie również do starcia o miano pretendenta do walki o pas wagi półśredniej Andrzej Grzebyk - Adrian Bartosiński. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was quiz sprawdzający wiedzę o zawodnikach MMA gali KSW 67. Za jego perfekcyjne rozwiązanie można otrzymać nagrodę. Będą pytania trudniejsze i łatwiejsze, ale wynik 12/15 to rezultat satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę nt. MMA. Pamiętaj, że w quizie o nagrody może wziąć udział tylko raz.

1 / 15

1. Już w sobotę odbędzie się gala KSW 67. Które miasto będzie ją gościć?

2 / 15

2. W walce wieczoru KSW 67 Phil de Fries zmierzy się z Darko Stosiciem. Stawką pojedynku będzie pas wagi ciężkiej. Karta walk obfituj jednak w wielu debiutantów. Ilu ich wystąpi na gali?

3 / 15

3. W walce wieczoru wystąpią Phil de Fries i Darko Stosić. Co łączy obu zawodników?

4 / 15

4. Phil de Fries jest niezwykle barwną postacią, która już teraz wpisała się trwale w historię KSW. Które z tych osiągnięć można mu przypisać?

5 / 15

5. Darko Stosić posiada dość nietypowe warunki fizyczne. Wyróżnia się na tle innych zawodników wagi ciężkiej wzrostem. Ile mierzy Serb?

6 / 15

6. W drugiej walce wieczoru wystąpi Andrzej Grzebyk i Adrian Bartosiński. Jest to eliminator do walki o pas wagi półśredniej. To pytanie będzie dot. jednak Grzebyka, który trafił do KSW z FEN. Czym zasłynął rzeszowianin w tej organizacji?

7 / 15

7. Rywal Grzebyka Adrian Bartosiński to młoda siła KSW. Wciąż jest niepokonany, a na kontrakt zapracował, dzięki programowi "Tylko jeden". Jak daleko doszedł w tym reality show?

8 / 15

8. W walce w dywizji półciężkiej dojdzie do rywalizacji dwóch zagranicznych zawodników. Ivan Erslan zmierzy się z Caio Bitencourtem, który zastąpił Hasana Meżiewa. Dla Chorwata będzie to czwarty pojedynek pod egidą KSW, natomiast dla drugiego debiut. Z jakiego powodu wypadł z walki Meżiew?

9 / 15

9. Debiut w KSW w sobotę zaliczy jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników kategorii piórkowej w Polsce - Dawid Śmiełowski. "Królik", który do tej pory walczył w Babilon MMA jest niepokonany, a na KSW 67 zmierzy się z Filipem Pejiciem. Chorwat jest jednak zastępstwem za innego rywala. Kto miał pierwotnie walczyć ze Śmiełowskim?

10 / 15

10. Swojego debiutu w KSW doczeka się w sobotę również urodzony w Czeczenii Adam Soldajew. Nie jest to jednak pierwszy jego kontakt z federacją. Co go wcześniej wiązało z KSW.

11 / 15

11. Na KSW 67 dojdzie aż do trzech walk debiutantów. Jednym z nich jest starcie Szamila Banukajewa z Zuriko Jojuą. Co łączy obu zawodników poza tym, że po raz pierwszy zawalczą dla KSW?

12 / 15

12. Galę KSW 67 otworzy pojedynek Oskara Szczepaniaka z Yannem Liassem. Ten drugi jest zawodnikiem, pochodzącym z najmniejszego państwa, który kiedykolwiek zadebiutował w federacji. Z jakiego kraju pochodzi?

13 / 15

13. Igor Michaliszyn - kolejna młoda nadzieja KSW - zmierzy się w sobotę z Idrysem Amiżajewem. Szwajcar rosyjskiego pochodzenia wskoczył do walki jednak w ostatniej chwili. Z kim pierwotnie miał mierzyć się Polak?

14 / 15

14. Obok starcia Grzebyk - Bartosińki pojedynek Borys Borkowski - Arkadiusz Kaszuba będzie drugą polsko-polską walką na KSW 67. Ilu Polaków pojawi się na karcie walk?

15 / 15

15. Borkowski i Kaszuba to wciąż młodzi i niedoświadczeni zawodnicy. Po ile walk w swojej karierze wygrali?

Your score is

The average score is 58%

0%

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!