Rumunia – Bułgaria: Typy, kursy, zakłady 04.06

Adrian Krawczyk

04 czerwca 2024

We wtorkowym meczu towarzyskim Rumunia na własnym obiekcie zmierzy się z reprezentacją Bułgarii. Dla Rumunów będzie to bardzo ważne spotkanie, albowiem przygotowują się oni do Euro, na którym zagrają po wieloletniej przerwie.

Rumunia

Dodatkowo trafili do grupy, w której są w stanie powalczyć. Czy dzisiaj w meczu z Bułgarią potwierdzą ten fakt? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Rumunia – Bułgaria.

Rumunia – Bułgaria typy bukmacherskie

Betfan logo
Wygrana Rumunii
Kurs 1.75
Zagraj już teraz

Rumunia na Euro zmierzy się z Belgią, Ukrainą oraz Słowacją. Wydaje się, że trzecie miejsce jest realne do zdobycia przez Rumunów, a towarzyskie spotkanie z Bułgarią wiele nam wyjaśnić na co stać tę ekipę. Oczywiście Rumunia w tym meczu za wszelką cenę nie będzie chciała wygrywać, jeżeli nie będą w stanie tego zrobić, albowiem ważniejsze jest zdrowie przed Euro, jednak mimo wszystko powinni tutaj powalczyć i ograć słabszą Bułgarię, tym bardziej że Rumunia zagra na własnym obiekcie. Bułgaria na Euro nie jedzie, ale kompletuje zespół. Mimo to wydaje mi się, że jest ekipą znacznie słabszą, dlatego stawiam na wygraną Rumunii po kursie 1.75.

Rumunia – Bułgaria kursy bukmacherskie

  • Wygrana Rumunia – 1.75
  • Remis – 3.45
  • Wygrana Bułgaria – 5.40
  • Powyżej 2.5 goli – 2.20
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.01

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Rumunia – Bułgaria wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Rumunii (kurs 1.75). Mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości – Bułgaria, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.40. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Rumunia – Bułgaria to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.20, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.65.

Rumunia – Bułgaria gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Wtorkowy mecz pomiędzy Rumunią, a Bułgarią w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 4. czerwca o 20:30 na Stadionul Steaua w Bukareszcie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy