Polska – Japonia: Typy, kursy, zakłady | 07.06 Liga Narodów

Wojciech Sikora

07 czerwca 2024

Kolejne pewne zwycięstwo ma za sobą Polska, która aktualnie zajmuje drugie miejsce w grupie Ligi Narodów. Przed nimi jeszcze dwa spotkanie rozgrywane w ramach turnieju w Japonii.

Polska

W dzisiejszym zestawieniu podejmą samych gospodarzy, którzy póki co sprawuje się świetnie i zajmują w tym momencie 4. lokatę. Czy dziś będą w stanie postawić się Polakom? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Japonia. 

Zapowiedź meczu Polska – Japonia

Choć spodziewano się po naszej kadrze kompletu zwycięstw w Antalyi, tak jednak ostatnie spotkanie niespodziewanie przegrali. W meczu otwarcia wygrali z USA 3:0, później pokonali 3:1 Kanadę i 3:0 Holandię. Niespodziewane problemy sprawiła jednak Słowenia, która wygrała z Polską aż 3:0. Tym samym zajmujemy dopiero piąte miejsce w tabeli ogólnej. W Japonii również rozegrają cztery starcia, a pierwszej dwa mają już za sobą. Wygrali bowiem z Bułgarią 3:1 oraz z Turcją aż 3:0.

Typy bukmacherskie na mecz Polska – Japonia

Betfan logo
POLSKA WYGRA Z HANDICAPEM -1.5 SETA
Kurs 2.05
Zagraj już teraz

Na ostatnie pięć spotkań rozgrywanych z Japonią, przegraliśmy z nimi tylko raz. Wtedy był to jednak mecz towarzyski, a każdy mecz o stawkę w ostatnich latach padał naszym łupem. Ciężko też znaleźć inną sytuację, gdzie wygraną odnieśli nasi siatkarze dopiero po pięciu setach. Choć Japonia gra u siebie i mają całkiem niezłą, formę – wygrali 5 na 6 spotkań, tak jednak nasza kadra prezentuje co najmniej poziom wyżej. Moim zdaniem stracimy dziś maksymalnie seta, dlatego typuję wygraną z handicapem -1.5 seta.

Kursy bukmacherskie na mecz Polska – Japonia

  • Wygrana Polski – 1.53
  • Wygrana Japonii – 2.39
  • Powyżej 3.5 seta – 1.37

W tej rywalizacji znacznie większe szanse eksperci dają reprezentacji Polski, wystawiając kurs na ich zwycięstwo 1.53. Japonia więc będzie tutaj underdogiem, co przekłada się na przelicznik wynoszący 2.39. Jeśli mecz potrwa co najmniej cztery sety, to gracz może liczyć na mnożnik 1.37, z kolei pięć partii to przelicznik aż 2,83.

Kadra Polski na Siatkarską Ligę Narodów

Kadra Polski na fazę grupową, rozgrywaną w Japonii, którą powołał trener Nikola Grbic:

– libero: Jakub Popiwczak, Kamil Szymura
– rozgrywający: Marcin Janusz, Jan Firlej
– środkowi: Norbert Huber, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Mateusz Poręba
– atakujący: Bartosz Kurek, Łukasz Kaczmarek
– przyjmujący: Tomasz Fornal, Aleksander Śliwka, Kamil Semeniuk, Bartosz Bednorz

Transmisja meczu Polska – Japonia, gdzie oglądać? 

Piątkowy mecz pomiędzy Polską a Japonią, w ramach fazy grupowej Ligi Narodów, odbędzie się 7 czerwca o 12:20 na hali w Japonii. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat i Polsat Sport 1. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy