Pobierz aplikację betfan na telefon
Gdzie oglądać mecze Benfiki Lizbona?

Czołowe portugalskie kluby prawie co sezon meldują się w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Są nie tylko kopalniami talentów, ale grają w niej także piłkarze o najwyższych umiejętnościach. Jednym z nich jest Benfica, która w poprzedniej kampanii grała w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Sprawdź gdzie oglądać mecze Benfiki Lizbona.

kod promocyjny BETFAN

Gdzie oglądać mecze Benfiki Lizbona?

Benfica Lizbona jest od lat czołowym klubem w Portugalii, często pokazujący swoją siłę także na arenie międzynarodowej. Obecnie urzędujący mistrz swojego kraju walczy o obronę tytułu, a walka o pierwszą lokatę ze Sportingiem i Porto jest niezwykle zacięta. Na Estadio da Luz wrócił Angel Di Maria, który generuje spore zainteresowanie meczami Benfiki.

Gdzie oglądać mecze Benfiki? W BETFAN TV i Eleven Sports. Pakiet miesięczny w Eleven Sports kosztuje 15.90 zł. Znakomitą alternatywą jest więc BETFAN TV. Większość transmisji jest darmowych, ale trzeba zapłacić chociażby za Bundesligę. Ligę portugalską, a w tym mecz Benfiki Lizbona można oglądać za darmo. Aby mieć pełny dostęp do wszystkich transmisji z BETFAN TV wystarczy zagrać kupon za minimalną stawkę 2 złote. W tej cenie uzyskujemy dostęp na cały dzień między innymi do wspomnianej już ligi niemieckiej. Poza transmisjami z rozmaitych wydarzeń sportowych można się także wzbogacić.

Sprawdź gdzie obejrzeć mecze Bayernu Monachium.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!