Argentyna – Ekwador: Typy, kursy, zakłady 09.06 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

09 czerwca 2024

Podczas gdy europejskie kadry szykują się do Euro, obecny Mistrz Świata, czyli Argentyna, rozegra mecz towarzyski z ekipą Ekwadoru. Wielkimi krokami zbliża się bowiem COPA America, który budzi emocje kibiców całego świata.

Argentyna

Argentyna rozegrała już 2 spotkania w tym roku, z których 2 wygrali, strzelając w każdym po 3 gole. Będzie to dla nich jeden z ostatnich testów, przed mistrzostwami Ameryki. Czy pokażą się z dobrej strony? Zapraszam na zapowiedź meczu Argentyna – Ekwador.

Zapowiedź meczu Argentyna – Ekwador.

Zarówno Ekwador jak i Argentyna wezmą udział w tegorocznym COPA America. Tak też mecz ten będzie idealną okazją dla trenerów, aby dokonać ostatnich roszad w składach. Piłkarze Argentyny będą bardzo zmobilizowani do pokazania się z jak najlepszej strony, aby zyskać miejsce w konkurencyjnym składzie. To może skutkować wieloma akcjami ofensywnymi, a co za tym idzie kibice mogą być świadkiem wielu bramek.

Typy bukmacherskie na mecz Argentyna – Ekwador.

Betfan logo
POWYŻEJ 2.5 GOLA
Kurs 2.09
Zagraj już teraz

Choć w założeniu to zespół Argentyny ma większy potencjał ofensywny, tak jednak w meczach sparingowych zdarza się otworzyć worek z bramkami nawet w starciu między mocno zróżnicowanymi zespołami. Tym bardziej tutaj liczę na energiczną grę i chęć pokazania się przede wszystkim przez młodych piłkarzy Argentyny, którzy walczą o miejsce w wyjściowym składzie na najbliższym COPA America. To wszystko powinno przełożyć się na wiele akcji a kibice powinni być świadkami minimum 3 bramek.

Kursy bukmacherskie na mecz Argentyna – Ekwador.

  • Wygrana Argentyny – 1.51
  • Remis – 3.90
  • Wygrana Ekwadoru – 6.50
  • Powyżej 2.5 gola – 2.09
  • Obie strzelą – 2.29

Dużym faworytem tego pojedynku będzie zespół gospodarzy, czyli Argentyny, których zwycięstwo szacowane jest kursem 1.51. W przypadku wygranej Ekwadoru przelicznik jest nieco wyższy i wynosi w tym momencie 6.50. Podział punktów to szansa na mnożnik 3.90.

Gdzie obejrzeć mecz Włochy – Bośnia i Hercegowina? Transmisja.

Niedzielny mecz pomiędzy Włochami a Bośnią i Hercegowiną, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 9 czerwca o 20:45 na Stadio Carlo Castellani . Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy