Pobierz aplikację betfan na telefon
Gdzie oglądać mecze Virtus.pro?

Mecze Virtus.pro cieszą się w Polsce sporą popularnością. Rosyjska organizacja esportowa wystawiała niegdyś polski skład w CS:GO, uznawany za jedną z najlepszych drużyn w historii gry. Teraz ma niezłe drużyny także w wielu innych grach, dlatego warto wiedzieć, gdzie oglądać VP w zmaganiach, w których biorą udział zawodnicy z logiem białego niedźwiedzia na koszulkach.

Z naszego artykułu na temat meczów Virtus.pro dowiesz się:

Gdzie oglądać mecze Virtus.pro w CS:GO?

Popularność VP w Polsce sięga czasów, gdy w 2014 roku rosyjska organizacja zakontraktowała drużynę składającą się z byłych graczy teamu AGAiN. Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, Janusz „Snax” Pogorzelski, Paweł „byali” Bieliński, Wiktor „TaZ” Wojtas oraz Filip „Neo” Kubski sprawiali, że mecze Virtus.pro śledzone były przez Polaków z zapartym tchem przez dobrych kilka lat. Przez cztery lata wspólnej gry niemal połowa ze 100 znaczniejszych turniejów zakończyła się dla VP co najmniej w pierwszej czwórce!

Po serii porażek w 2017 roku drużyna rozpadła się, ale mecze Virtus.pro w CS:GO nadal cieszą się w Polsce sporą popularnością. Oficjalne materiały wideo z tej gry znajdują się na kanale YouTube organizacji pod adresem https://www.youtube.com/playlist?list=PL8CWoBdx8EMhv_ixiihmOM7Q7FUsLBQpO

Ponadto zmagania zawodników Virtus.pro w CS:GO śledzić można bezpośrednio na konkretnych imprezach, w których drużyna Niedźwiedzi bierze udział. Są to między innymi:

Gdzie oglądać mecze Virtus.pro w Dota 2?

Od 2014 roku Virtus.pro z sukcesami bierze udział w rozgrywkach w Dota 2. Wysokie nagrody w corocznym The International sprawiają, że nawet zajmując nieco słabsze miejsce organizacja odnosi spory sukces finansowy. Tak było chociażby na mistrzostwach świata w Dota 2 w 2019 roku, gdy po zatrzymaniu się na miejscu 9-12 VP i tak zgarnęło ponad 686 000 z puli nagród przekraczającej 36 milionów dolarów!

Dokonania zespołu Dota 2 w ramach organizacji VP można znaleźć oczywiście na kanale YouTube pod adresem https://www.youtube.com/playlist?list=PL8CWoBdx8EMifzOf13NTk-NmEV4MDi2ta Warto również wiedzieć, w jakich turniejach można oglądać mecze Virtus.pro w tej grze. Niedźwiedzie zmagają się między innymi w:

Gdzie jeszcze warto oglądać mecze Virtus.pro? Lista gier

CS:GO oraz Dota 2 nie kończą listy gier, w którym możemy oglądać mecze Virtus.Pro. Pod koniec 2020 roku zawiera ona następujące tytuły:

  • CS:GO
  • Dota 2
  • Fortnite
  • Rainbow Six Siege

W przeszłości VP brało udział w rozgrywkach w gry takie jak League of Legends, Hearthstone, Paladins, Apex Legends, Artifacts, Starcraft 2 czy Heroes of the Storm. Jesteśmy przekonani, że skupienie się na czterech obecnych tytułach przyniesie rosyjskiej organizacji sporo pożytku. Jednocześnie mamy pewność, że to nie ostatnie słowo Niedźwiedzi!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!