Gdzie oglądać mecze Virtus.pro?

Mecze Virtus.pro cieszą się w Polsce sporą popularnością. Rosyjska organizacja esportowa wystawiała niegdyś polski skład w CS:GO, uznawany za jedną z najlepszych drużyn w historii gry. Teraz ma niezłe drużyny także w wielu innych grach, dlatego warto wiedzieć, gdzie oglądać VP w zmaganiach, w których biorą udział zawodnicy z logiem białego niedźwiedzia na koszulkach.

Z naszego artykułu na temat meczów Virtus.pro dowiesz się:

Gdzie oglądać mecze Virtus.pro w CS:GO?

Popularność VP w Polsce sięga czasów, gdy w 2014 roku rosyjska organizacja zakontraktowała drużynę składającą się z byłych graczy teamu AGAiN. Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, Janusz „Snax” Pogorzelski, Paweł „byali” Bieliński, Wiktor „TaZ” Wojtas oraz Filip „Neo” Kubski sprawiali, że mecze Virtus.pro śledzone były przez Polaków z zapartym tchem przez dobrych kilka lat. Przez cztery lata wspólnej gry niemal połowa ze 100 znaczniejszych turniejów zakończyła się dla VP co najmniej w pierwszej czwórce!

Po serii porażek w 2017 roku drużyna rozpadła się, ale mecze Virtus.pro w CS:GO nadal cieszą się w Polsce sporą popularnością. Oficjalne materiały wideo z tej gry znajdują się na kanale YouTube organizacji pod adresem https://www.youtube.com/playlist?list=PL8CWoBdx8EMhv_ixiihmOM7Q7FUsLBQpO

Ponadto zmagania zawodników Virtus.pro w CS:GO śledzić można bezpośrednio na konkretnych imprezach, w których drużyna Niedźwiedzi bierze udział. Są to między innymi:

Gdzie oglądać mecze Virtus.pro w Dota 2?

Od 2014 roku Virtus.pro z sukcesami bierze udział w rozgrywkach w Dota 2. Wysokie nagrody w corocznym The International sprawiają, że nawet zajmując nieco słabsze miejsce organizacja odnosi spory sukces finansowy. Tak było chociażby na mistrzostwach świata w Dota 2 w 2019 roku, gdy po zatrzymaniu się na miejscu 9-12 VP i tak zgarnęło ponad 686 000 z puli nagród przekraczającej 36 milionów dolarów!

Dokonania zespołu Dota 2 w ramach organizacji VP można znaleźć oczywiście na kanale YouTube pod adresem https://www.youtube.com/playlist?list=PL8CWoBdx8EMifzOf13NTk-NmEV4MDi2ta Warto również wiedzieć, w jakich turniejach można oglądać mecze Virtus.pro w tej grze. Niedźwiedzie zmagają się między innymi w:

Gdzie jeszcze warto oglądać mecze Virtus.pro? Lista gier

CS:GO oraz Dota 2 nie kończą listy gier, w którym możemy oglądać mecze Virtus.Pro. Pod koniec 2020 roku zawiera ona następujące tytuły:

  • CS:GO
  • Dota 2
  • Fortnite
  • Rainbow Six Siege

W przeszłości VP brało udział w rozgrywkach w gry takie jak League of Legends, Hearthstone, Paladins, Apex Legends, Artifacts, Starcraft 2 czy Heroes of the Storm. Jesteśmy przekonani, że skupienie się na czterech obecnych tytułach przyniesie rosyjskiej organizacji sporo pożytku. Jednocześnie mamy pewność, że to nie ostatnie słowo Niedźwiedzi!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.