USA – Brazylia: Typy, kursy, zakłady 13.06 | mecze towarzyskie

Adrian Krawczyk

12 czerwca 2024

W nocnym meczu towarzyskim USA zmierzy się z reprezentacją Brazylii. Dla obu ekip będzie to przygotowanie przed zbliżającym się Copa Amercia 2024. Oczywiście według analityków większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu ma Brazylia i z pewnością nie ma się co dziwić, albowiem są oni głównym kandydatem do wygrania Copa America.

Brazylia

Choć ostatnio Brazylia w meczu towarzyskim zremisowała z Hiszpanią to niewątpliwie teraz będzie dochodzić do szczytowej formy i powinni w tym meczu pokazać klasę. Czy uda im się pewnie ograć USA? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na USA – Brazylia.

USA – Brazylia typy bukmacherskie

Betfan logo
Wygrana Brazylii z handicapem -1.5 gola
Kurs 2.18
Zagraj już teraz

USA w pierwszym towarzyskim meczu 5 dni temu srogo przegrało z Kolumbią. Zostali oni rozbici aż 1:5 i z pewnością nie jest to dobra wiadomość dla tej reprezentacji przed zbliżającym się Copa America. Brazylia natomiast wygrała 4 dni temu w meczu towarzyskim z Meksykiem. Choć nie było to łatwe zwycięstwo to wygrali 3:2. Dodatkowo w marcu grali towarzyskie starcia z drużynami z Europy i spisali się tam bardzo dobrze. Najpierw ograli Anglię 1:0, a potem zremisowali 0:0 z Hiszpanią. Brazylia tutaj powinna potwierdzić formę przed Copa America, dlatego stawiam na ich wygraną z handicapem -1.5 gola po kursie 2.18.

USA – Brazylia kursy bukmacherskie

  • Wygrana USA – 5.80
  • Remis – 4.60
  • Wygrana Brazylia – 1.47
  • Powyżej 2.5 goli – 1.51
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.66

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie USA – Brazylia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Brazylii (kurs 1.47). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy – USA, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu USA – Brazylia to może liczyć na kurs 4.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.51, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.35.

USA – Brazylia gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy USA, a Brazylią w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 13. czerwca o 01:00 na Camping Wolrd Stadium w Orlando. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy