Typy bukmacherskie, oferta na dziś 05.06

Jan Paździerski

05 czerwca 2024

Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 5 czerwca. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 5 czerwca poniżej. Sprawdź również najciekawszą ofertę bukmacherską na dzisiaj!

Alexander Zverev

TYPY DNIA: 5 czerwica

Francja – Luksemburg (21:00)

Betfan logo
Wygrana Francji z handicapem -3.5 gola
Kurs 2.08
Zagraj już teraz

Oczywiście Francuzi zapewne do tego spotkania podejdą bez większego ciśnienia. Przede wszystkim będą chcieli zachować siły i co najważniejsze nie złapać głupiej kontuzji. Luksemburg natomiast jest reprezentacją, która w ostatnim czasie poczyniła postęp, o czym świadczy między innymi marcowa wygrana z Kazachstanem, czy całkiem udane eliminacje do Euro, w których zajęli 3. miejsce i zabrakło im zaledwie 5 punktów, aby pojechać do Niemiec. Mimo to na tle Francji nie mają żadnych szans, dlatego stawiam na pewną wygraną Trójkolorowych z handicapem -3.5 gola po kursie 2.08.

Hiszpania – Andora (21:30)

Betfan logo
Hiszpania powyżej 3.5 gola
Kurs 1.70
Zagraj już teraz

Reprezentacja Hiszpanii z pewnością musi przygotować się bardzo dobrze na Euro, albowiem zagrają w trudnej grupie B, gdzie ich rywalami będą Włosi, Chorwacji oraz Albańczycy. Od pierwszego spotkania, więc Hiszpania musi być w wysokiej dyspozycji, a wydaje się, że spotkanie z Andorą potrzebne im będzie tylko do treningów ofensywnych. Nie spodziewam się, aby Andora była w stanie gościć więcej niż 2-3 razy w ciągu całego spotkania pod bramką Hiszpanów. Stąd też z pewnością to Hiszpanie powinni dominować w tym meczu i to tylko oni powinni zdobywać bramki. W związku z takim scenariuszem stawiam na ponad 3.5 gola Hiszpanów po kursie 1.70.

Dania – Szwecja (19:00)

Betfan logo
PONIŻEJ 2.5 GOLA
Kurs 1.95
Zagraj już teraz

Szwedom nie udało się dostać na EURO, a ich dyspozycja pozostawiła wiele do życzenia. W rywalizacjach bezpośrednich ze Danią bywało różnie, a wynik końcowy ciężko było przewidzieć. Niemniej jednak obie drużyny cechowały się zawsze twardą grą i szczelnym pilnowaniu dostępu do bramki. To przekładało się na niską ilość bramek w starciach. W tej rywalizacji również nie spodziewam się wielu goli, dlatego typuję poniżej 2.5 trafienia.

Belgia – Czarnogóra (20:30)

Betfan logo
BTTS – NIE
Kurs 1.60
Zagraj już teraz

Belgia w ostatnich marcowych spotkaniach towarzyskich zaprezentowała się solidnie, ale nie było w nich błysku. Najpierw zremisowali z Irlandią, a następnie zremisowali z Anglią. Oczywiście remis z Anglią zasługiwał na pochwałę, jednak remis z Irlandią już nie do końca. Teraz jednak zagrają wydaje się, że z jeszcze słabszą ekipą, czyli Czarnogórą. Dla Belgów powinien być to dobry ofensywny trening, w którym powinni zdobyć sporo bramek. Czarnogóra raczej w tym spotkaniu wielkiego zagrożenia w przeciwieństwie do Belgii nie stworzy, dlatego stawiam brak BTTS-u w tym spotkaniu po kursie 1.60.

Oferta bukmacherska na dziś – najpopularniejsze zakłady 5 czerwca

 

  1. 14:15 Paolini – Rybakina (Roland Garros)
  2. 15:45 Andriejewa – Sabalenka (Roland Garros)
  3. 18:00 San Marino – Słowacja (Mecze towarzyskie)
  4. 19:00 Dania – Szwecja (Mecze towarzyskie)
  5. 19:00 Norwegia – Kosowo (Mecze towarzyskie)
  6. 20:15 Zverev – De Minaur (Roland Garros)
  7. 20:30 Belgia – Czarnogóra (Mecze towarzyskie)
  8. 21:00 Francja – Luksemburg (Mecze towarzyskie)
  9. 21:00 Tunezja – Gwinea Równikowa (Kwal. Mistrzostwa Świata)
  10. 21:30 Hiszpania – Andora (Mecze towarzyskie)

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy