Słowenia – Polska: Typy, kursy, zakłady | 26.05 Liga Narodów

Wojciech Sikora

26 maja 2024

Polska ma za sobą trzy bardzo ważne zwycięstwa, gdzie oddała zaledwie jednego seta. Przed nimi ostatnie starcie w Antalyi, które może okazać się najtrudniejszym wyzwaniem. Słowenia wygrała swoje trzy poprzednie pojedynki, ogrywając Holandię, Francję oraz Kanadę. W dwóch z nich jednak musiała grać pełen dystans. Biało-Czerwoni powinni być bardziej wypoczęci, bowiem mieli jeden dzień przerwy przed tym starciem. Czy to wpłynie na to starcie, a Polacy odniosą kolejne zwycięstwo? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Słowenia – Polska. 

Polska

 

Zapowiedź meczu Słowenia – Polska

Po trzech starciach Polska jest oczywiście liderem grupy Ligi Narodów, a jeśli dziś wygrają, co najmniej dwoma setami to rozpoczną zmagania w Japonii, z kompletem punktów. Przed nimi w teorii najcięższe starcie, bowiem zagrają ze Słowenią, która również wygrała wszystkie mecze. Styl ich zwycięstw nie był jednak tak dobry, ponieważ Holandią i Kanadę ograli w pięciu setach, a jednie Francję ograli w czterech partiach.

Typy bukmacherskie na mecz Słowenia – Polska

Betfan logo
POLSKA WYGRA
Kurs 1.62
Zagraj już teraz

W pięciu poprzednich zestawieniach tych drużyn, trzykrotnie lepsza okazywała się nasza kadra. Ostatni raz zagrali w ramach półfinału Mistrzostw Europy i wtedy Polacy wygrali 3:1. Tym razem spodziewam się również przewagi po stronie naszej kadry i choć może nie uda im się wygrać trzech partiach, to końcowo typuję, że wygrają całe starcie.

Kursy bukmacherskie na mecz Słowenia - Polska

  • Wygrana Słowenii - 3.55
  • Wygrana Polski - 1.27
  • Powyżej 3.5 seta - 1.44

W tej rywalizacji znacznie większe szanse eksperci dają reprezentacji Polski, wystawiając kurs na ich zwycięstwo 1.27. Tak też Bułgaria będzie tutaj underdogiem, co przekłada się na przelicznik wynoszący 3.55. Jeśli mecz potrwa co najmniej cztery sety, to gracz może liczyć na mnożnik 1.44.

Kadra Polski na Siatkarską Ligę Narodów

Kadra Polski na fazę grupową, rozgrywaną w Antalyi, którą powołał trener Nikola Grbic:

- libero: Kamil Szymura, Jakub Hawryluk
- rozgrywający: Marcin Komenda, Grzegorz Łomacz
- środkowi: Jakub Kochanowski, Mateusz Poręba, Szymon Jakubiszak, Sebastian Adamczyk
- atakujący: Bartłomiej Bołądź, Karol Butryn
- przyjmujący: Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka, Bartosz Bednorz, Artur Szalpuk

Transmisja meczu Słowenia - Polska, gdzie oglądać? 

Niedzielny mecz pomiędzy Słowenią a Polską, w ramach fazy grupowej Ligi Narodów, odbędzie się 26 maja o 13:00 na hali w Antalyi. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport 1. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO oraz sport.tvp.pl. Relacja na sport.betfan.pl.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy