Puszcza Niepołomice – Piast Gliwice: Typy, kursy, zakłady 25.05

Adrian Krawczyk

25 maja 2024

 

Puszcza Niepołomice, typy

W sobotę, w ostatniej kolejce polskiej Ekstraklasy Puszcza Niepołomice powalczy o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Piast natomiast ma pewne utrzymanie i tak naprawdę w tym meczu nie gra już o nic, chyba że o utrzymanie ósmej lokaty. Czy Puszczy uda się utrzymać w Ekstraklasie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Puszcza Niepołomice – Piast Gliwice.

Z tego artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Puszcza Niepołomice – Piast Gliwice?
  2. Zapowiedź meczu Puszcza Niepołomice – Piast Gliwice
  3. Jakie są kursy na mecz Puszcza Niepołomice – Piast Gliwice?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Puszcza Niepołomice – Piast Gliwice?

Puszcza Niepołomice – Piast Gliwice typy bukmacherskie

Betfan logo
Poniżej 2.5 gola
Zagraj już teraz

Puszcza na ten moment znajduje się w lepszej sytuacji w ligowej tabeli niż jeszcze choćby kilka tygodni temu. Są oni zależni od siebie, albowiem do utrzymania wystarczy zaledwie albo porażka Korony, który jest bardzo prawdopodobna, albo po prostu wywalczenie 3 punktów w tym meczu i nie patrzenie na nikogo innego. Piast natomiast gra solidny sezon i w tym spotkaniu wcale nie musi odpuszczać. Spodziewam się zamkniętego spotkania i czekanie przez Puszczę na wieści z innych boisk, dlatego stawiam under 2.5 gola w tym meczu.

Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice kursy bukmacherskie

  • Wygrana Puszcza – 2.55
  • Remis – 3.25
  • Wygrana Piast Gliwice – 2.85
  • Powyżej 2.5 goli – 2.10
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.95

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Lyon - Strasbourg wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Puszczy Niepołomice (kurs 2.55). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Piast Gliwice, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.85. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Lyon - Strasbourg to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.10, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.70.

Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Puszczą Niepołomice, a Piastem Gliwice w ramach 34. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 25. maja o 17:30 na Stadionie MKS Cracovia w Krakowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice przeprowadzi Canal+Sport.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy