Premier League Darts Night 16: Typy, kursy, zakłady 16.05

Adrian Krawczyk

16 maja 2024

Dart, typy
  W Premier League Darts pozostało tylko jedno wolne miejsce w fazie Play-Off. Podczas ostatniej, czyli szesnastej rundy zasadniczej powalczy o to miejsce 2 zawodników. Co ciekawe zagrają oni ze sobą już w 1. rundzie, więc zwycięzca tego pojedynku ma wielkie szanse na awans do najlepszej czwórki. Kto więc uzupełni skład? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na Premier League Darts Night 16.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej Premier League Darts Night 16?
  2. Zapowiedź turnieju Premier League Darts Night 16
  3. Jakie są kursy na turniej Premier League Darts Night 16?
  4. Gdzie obejrzeć mecze turnieju Premier League Darts Night 16?

Premier League Darts Night 16 typy bukmacherskie

Typy na Nathan Aspinall – Michael Smith (16.05, 20:40)

1.88

SMITH WYGRA

betfan
To spotkanie z pewnością podczas 16. rozgrywek Premier League Darts będzie piekielnie ważne. Zarówno Aspinall, jak i Smith walczą o ostatnie miejsce w fazie Play-Off. Na ten moment w nieco lepszej sytuacji jest Aspinall, albowiem ma 1 punkt więcej. Mimo wszystko to spotkanie powinno rozstrzygnąć, kto awansuje dalej. Minimalnie większe szanse ma na to Aspinall, jednak Smith to były mistrz świata i choć w tym sezonie nie jest w aż tak dobre formie to potrafi on zagrać ważne, pojedyncze spotkania na bardzo wysokimi poziomie. Na to dzisiaj liczę i stawiam na jego wygraną po kursie 1.88.

Typy na Luke Humphries – Gerwyn Price (16.05, 21:10)

1.45

HUMPHRIES WYGRA

betfan
Drugim spotkaniem, które weźmiemy pod uwagę będzie starcie wicelidera rozgrywek, czyli Humphriesa z Price-em, który nadal jest cieniem siebie sprzed kilku sezonów. Humphries niby mógłby jeszcze powalczyć o pierwsze miejsce w ligowej tabeli, ale jest to jednak praktycznie nieosiągalne. Price natomiast nie gra już o nic, albowiem nie ma szans na kwalifikacje do TOP4. Mimo wszystko Luke jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem w tym sezonie, dlatego stawiam na jego wygraną po kursie 1.45.

Premier League Darts Night 16 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na Premier League Darts Night 16. Możemy tutaj obstawiać między innymi poszczególne pierwsze 4 spotkania. Znamy już faworytów i są to: Luke Littler (kurs 1.13) vs. Peter Wright (kurs 5.40); Natan Aspinall (kurs 1.83) vs. Michael Smith (kurs 1.88); Luke Humphries (kurs 1.45) vs. Gerwyn Price (kurs 2.60) oraz Michael Van Gerwen (kurs 1.60) vs. Rob Cross (kurs 2.20).

Premier League Darts Night 16 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO? TRANSMISJA

Zmagania darta w Premier League Darts Night 16 będą transmitowane na żywo. Transmisję z wszystkich meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy