Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska Guuurom – skąd się wzięło?

W BETFAN rusza nowa kampania reklamowa pod hasłem „Polska Guuurom”, w którą zaangażowany jest Mariusz Pudzianowski. Skąd wzięła się popularna fraza?

Polska Guuurom zapoczątkowane przez Pudziana

To właśnie Mariusz Pudzianowski – ambasador BETFAN zapoczątkował popularne hasło „ Polska Gurom”. Pudzian oprócz bycia twarzą jednego z polskich legalnych bukmacherów jest także strongmanem, gwiazdą MMA, przedsiębiorcą oraz celebrytą. Jego sylwetki nie trzeba nikomu przedstawiać, gdyż w naszym kraju jest mocno rozpoznawalny. BETFAN przygotował kampanię reklamową, w której wykorzystuje popularne hasło wypowiadane przez Pudzianowskiego.

Polska Guuurom – skąd się wzięło?

Mariusz Pudzianowski mimo wielu sukcesów nie pozwolił, aby uderzyła mu do głowy przysłowiowa sodówka. Dlatego poczucie humoru Pudziana znalazło pozytywny odbiór wśród jego fanów. Podczas zawodów wielokrotnie wykrzykiwał hasło „Polska górą”. Z czasem ta fraza zaczęła zyskiwać coraz więcej odbiorców i stała się także hasłem rozpoznawczym polskiego e-sportu w 2020 roku. Teraz z popularnego „Polska Gurom” korzysta BETFAN w swojej kampanii reklamowej na Mistrzostwa Europy.

OBSTAW EURO 2020 W BETFAN.

Rozwój „Polska guuurom”

Dzisiaj już praktycznie każdy w Polsce zna legendarne hasło Mariusza Pudzianowskiego. Na początku większość osób naśmiewała się z Pudzianowskiego i jego powiedzenia, które wypowiadał przed kamerami podczas zawodów strongman. Hasło to po odejściu Pudzianowskiego z podnoszenia ciężarów odeszło trochę w niepamięć, jednak od zeszłego roku jego popularność ogromnie wzrosła.

Pudzianowski i e-sport?

Nikt do końca nie wie jak „Polska gurom” stała się viralem. Prawdopodobnie ma to związek z e- sportem, a konkretniej z rozgrywkami League of Legends. Do rozpropagowania „Polska gurom” przyczynił się znany gracz League of Legends Carlos „ocelote” Rodriguez Santiago. Znany jest on między innymi ze stworzenia legendarnej drużyny G2 Esports, w której występuje Polak Marcin „jankos” Jankowski. Oprócz Ocelote, duży wpływ na rozwój tego hasła miał polski streamer „Puki Style”.

Kolejna odsłona współpracy pod hasłem „Polska Guuurom”

Współpraca pomiędzy BETFAN a Mariuszem Pudzianowskim jest już z pewnością Wam doskonale znana. Teraz czas na kolejną odsłonę tej kooperacji pod hasłem „Polska Guuurom”. Kampania będzie promowała ofertę, w której będą się pojawiały nowe promocje związane z meczami mistrzostw Europy, a finałem będzie akcja „Leć na wakacje z BETFAN”. Oprócz tego nowi gracze otrzymają 600 zł zwrotu cashback oraz 50 zł w ramach freebetu.

Pudzian w spocie reklamowym

Spot z udziałem Pudziana i „człowieka-konia” będzie pokazywany w telewizji Polsat oraz na wielu serwisach i kanałach internetowych, w tym Sport.tvp.pl, Kwejk, CDA, TVN Player, IPLA. Kampania będzie też prowadzona m.in. na Wykopie, Transfery.info, Se.pl, Onet oraz na Facebooku i Instagramie. Głosu do spotu użyczyła popularna dziennikarka sportowa, Maja Strzelczyk, którą z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy.

Na kanale BETFAN na YouTube będą pojawiać się również materiały wideo z Mariuszem Pudzianowskim , w którym najlepszy strongman świata będzie brał udział w quizach z fanami. Najbardziej zaangażowani kibice otrzymają nagrody w postaci bonusów. Bukmacher w ramach akcji zaplanował także wiele innych działań na swoich profilach w social mediach.

Finał kampanii

Działania marketingowe będą prowadzone w czerwcu oraz lipcu podczas trwania Euro 2020. Finałem kampanii „Polska Guuurom” będzie akcja „Leć na wakacje z BETFAN”, w której główną nagrodą za aktywność podczas Euro 2020 będzie lot na wakacje wraz z dodatkową kwotą na wakacyjne wydatki. Taką nagrodę mogą otrzymać dwie osoby, ale oprócz tego do wygrania jest mnóstwo freebetów, bonusów i doładowań salda głównego. Jeżeli chcecie uzyskać więcej informacji na temat nagród i regulaminu promocji, zachęcam do kliknięcia w poniższy link.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!