Don Kasjo – Kasjusz Życiński – kim jest? Nowa twarz BETFAN

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński to niewątpliwie bardzo barwa osobistość w świecie freak MMA. Jest znany z tego, że nie gryzie się w język i wzbudza kontrowersje. Posiada grono fanów, którzy trzymają za niego kciuki w wielu pojedynkach. Don Kasjo został nową twarzą oferty powitalnej marki BETFAN!  

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Don Kasjo – kim jest? Wiek, wzrost, sylwetka

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński pochodzi z Iławy, tam również się urodził. 1 stycznia 2022 roku skończył 30 lat. Kasjusz posiada dobre warunki fizyczne, ma 189 cm wzrostu i silny cios. Rozpoznawalność zyskał m.in. dzięki występom w takich programach telewizyjnych jak Warsaw Shore, Top Model, czy Ex na plaży. Do niedawna był zawodnik największej polskiej federacji freakfightowej – Fame MMA. Obecnie przedstawiany jest jako włodarz i twarz federacji Prime Show MMA. Twórczość Don Kasjo można śledzić na jego kanale YouTube, na którym wrzuca swoje utwory muzyczne oraz prowadzi transmisje na żywo. Życiński ma także blisko 600 tys. obserwujących na Instagramie (stan na 02.03.2022).

Don Kasjo realizuje się także w sferze muzycznej. Jego utwór pt. „Król” ma ponad dwa miliony wyświetleń.

Don Kasjo – walki oraz osiągnięcia

Kasjusz nie był całkowitym laikiem, dołączając do organizacji freak fightowych. Życiński ma za sobą karierę w boksie amatorskim, był nawet brązowym medalistą Mistrzostw Polski w Boksie w 2014 roku w kategorii do 81 kg. Jeśli chodzi o freak fight, to swoją karierę rozpoczął w organizacji Fame MMA. Tam stoczył 8 pojedynków, w tym 5 w swojej najmocniejszej formule, którą jest boks.

W swojej koronnej konkurencji poniósł też jedyną porażkę w tej organizacji. Przegrał z byłą gwiazdą KSW Normanem Parke. W formule MMA stoczył dwie walki i obie wygrał – Maciej Rataj oraz Adrian Polański nie zdołali zagrozić „Królowi”. Stoczył też pojedynek z Marcinem Najmanem w boksie na małe rękawice. Wygrał przez dyskwalifikację, jego rywal nie trzymał się zasad panujących w tej formule, ponieważ kopał Kasjusza.

20 listopada na gali FAME MMA 12 stoczył dwa pojedynki. Najpierw pokonał na punkty Marcina Wrzoska, a następnie właściciela organizacji Michała „Boxdela” Barona i otrzymał pas króla Fame MMA.

19 lutego zawalczył na gali pierwszej Prime MMA, gdzie stoczył pojedynek z Mateuszem Murańskim. Wygrał jednogłośnie na punkty.

Don Kasjo – treningi i przygotowania

Sam Don Kasjo wiele razy wspominał, że do większości walk nie przygotowywał się zbyt solidnie i nie brał swoich rywali na poważnie, w przygotowaniach w Gdańskim Sako pomagał mu jego ulubiony i jego zdaniem najlepszy trener Maciej Chrobak, który prowadził Kasjusza również w amatorskim boksie.

Don Kasjo – zachowanie i chęć pojedynków

Temperament nowej twarzy oferty powitalnej BETFAN oraz włodarza Prime MMA przyczyniał się do tego, że kolejka do walki z nim się nie kończyła. Na każdej konferencji przybierał sobie nowych rywali i każdy chciał z nim stoczyć pojedynek. Rywale sami się zgłaszali, a że Kasjo nie boi się wyzwań stąd walki m.in. z Marcinem Najmanem, Boxdelem, Normanem Parke czy Marcinem Wrzoskiem.

Don Kasjo – lista walk

Boks

  • Mateusz Murański – WYGRANA przez jednogłośną decyzję – PRIME 1: Zadyma – 19.02.2022 (Łódź)
  • Michał Baron – WYGRANA przez jednogłośną decyzję – FAME 12 – 20.11.2021 (Gdańsk/Sopot)
  • Marcin Wrzosek – WYGRANA przez jednogłośną decyzję – FAME 12 – 20.12.2021 (Gdańsk/Sopot)
  • Norman Parke – PRZEGRANA przez jednogłośną decyzję – FAME 10 – 15.05.2021 (Łódź)
  • Marcin Najman – WYGRANA przez dyskwalifikację – FAME 8 – 21.11.2020 (Łódź)

MMA

  • Maciej Rataj – WYGRANA przez poddanie (gilotyna) – FAME MMA 6 – 28.03.2020 (Nieporaz)
  • Adrian Polański – WYGRANA przez jednogłośną decyzję – FAME MMA 3 – 30.03.2019 (Łódź)

Kickboxing

  • Dawid Ambroziak – WYGRANA przez jednogłośną decyzję – FAME MMA 4 – 22.06.2019 (Częstochowa)
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!