F1: GP Monako 2024 – transmisja i harmonogram. Gdzie oglądać?

Patryk Śliwiński

23 maja 2024

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Monako. Podczas tego weekendu nie będzie odbywać się sprint. Oznacza to, że w piątek zostaną rozegrane dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

Charles Leclerc

F1: GP Monako 2024 – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze w Monako. Będzie to już ósmy weekend wyścigowy w tym sezonie. Czeka nas tradycyjny harmonogram zmagań, a więc: w piątek odbędą się dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig.

F1: GP Monako 2024 – typy, kursy bukmacherskie, zakłady

 

Harmonogram GP Monako 2024 – o której godzinie oglądać:

Piątek 24.05
13:30 – 1. trening
17:00 – kwalifikacje do sprintu

Sobota 25.05
12:30 – sprint
16:00 – kwalifikacje

Niedziela 26.05
15:00 – wyścig

F1: GP Monako 2024 – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Viaplay. Będzie to ostatni rok Formuły 1 na platformie streamingowej Viaplay. Alternatywą jest także F1 TV, które oferuje szereg dodatkowych materiałów, ale brak w nim polskiego komentarza. Zaletą F1 TV jest korzystanie nie tylko z kamery telewizyjnej, ale możliwość śledzenia wyścigu z dowolnej kamery umieszczonej w bolidzie każdego kierowcy.

F3: GP Monako 2024 – transmisja. O której jedzie Kacper Sztuka?

Weekend w Monako to też doskonała okazja, aby podziwiać naszych kierowców w F3. Oczy większości kibiców będą głównie zwrócone ku Kacprowi Sztuce – juniorowi Red Bulla. Kierowca MP Motorsport sięgnął na Imoli po pierwsze punkty. F3 można oglądać w Viaplay, a o której pojedzie Kacper Sztuka? Piątkowe kwalifikacje rozpoczną się o 11:05. Sobotni wyścig rozpocznie się o 10:45, a główny niedzielny wyścig o 8:00.

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy