300 złotych za gola w finale Pucharu Anglii

Patryk Śliwiński

24 maja 2024

Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia aż 300 zł za gola w finale Pucharu Anglii.

Promocja 200 zł za gola w meczu Manchesteru City

300 złotych za gola w finale Pucharu Anglii

W sobotę 25 maja o 16:00 rozpocznie się finał Puchar Anglii. Czekają nas w nim derby Manchesteru. Faworytem do triumfu są Obywatele, ale Czerwone Diabły grają nie tylko o trofeum, ale też przepustkę do europejskich pucharów. Wszyscy nowi gracze, którzy założą konto w BETFAN mają zatem doskonałą okazję, aby zgarnąć 300 złotych! BETFAN płaci bowiem 300 złotych za gola w finale Pucharu Anglii.

City United baner

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeśli w finale Pucharu Anglii któraś z drużyn strzeli gola, to w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 300 zł! Co ciekawe poza regulaminowym czasem gry, liczy się także dogrywka.

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON

• Postaw pierwszy kupon SOLO za 2 zł i zagraj na dowolne zdarzenie z meczu Man City – Man Utd

• Następnie zagraj kupon SOLO lub AKO za 28 zł na dowolne zdarzenie lub zdarzenia. Kurs kuponu musi wynieść min. 2.0 i kupon musi zostać rozliczony do 25.05 do godziny 23:59

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli padnie przynajmniej jeden gol, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy