300 złotych za gola Bayeru Leverkusen w finale Ligi Europy

Patryk Śliwiński

21 maja 2024

Frimpong Bayer

Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 300 zł za gola Bayeru Leverkusen w finale Ligi Europy.

300 złotych za gola Bayeru Leverkusen w finale Ligi Europy

Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen jest w drodze po potrójną koronę. Bundesliga jest już wygrana, a przed Aptekarzami środowy finał Ligi Europy. Zagrają w nim z Atalantą. La Dea wyeliminowała między innymi Liverpool, ale słaba regularność sprawia, że podopiecznym Gasperiniego nie daje się zbyt dużych szans na triumf. Murowanym faworytem jest Bayer Leverkusen – świeżo upieczony mistrz Niemiec, który dokonał historycznego wyczynu i jako pierwszy klub nie przegrał ani jednego meczu ligowego przez cały sezon w Bundeslidze. Wszyscy nowi gracze, którzy założą konto w BETFAN mają zatem doskonałą okazję, aby zgarnąć 300 złotych! BETFAN płaci bowiem 300 złotych za gola Bayeru Leverkusen w finale Ligi Europy.

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeśli Bayer strzeli gola w finale Ligi Europy, to w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 300 zł! Co ciekawe poza regulaminowym czasem gry, liczy się także dogrywka.

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON

• Postaw pierwszy kupon SOLO za 2 zł i zagraj na dowolne zdarzenie z meczu Atalanta – Bayer

• Następnie zagraj kupon SOLO lub AKO za 28 zł na dowolne zdarzenie lub zdarzenia. Kupon musi zostać rozliczony do 22.05 do godziny 23:59

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Bayer strzeli przynajmniej jednego gola, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy