300 zł za udaną obronę Szczęsnego z Holandią – promocja Euro 2024

Kamil Błaszczyk

11 czerwca 2024

Promocja bukmacherska Euro 2024! Przed nami pierwszy mecz reprezentacji Polski! Z tej okazji dla nowych graczy BETFAN ma specjalną akcję – możliwość zgarnięcia 300 zł za przynajmniej jedną udaną interwencję Wojciecha Szczęsnego w starciu z Holandią!

promocja Euro 2024, Polska, Wojciech Szczęsny

Euro 2024 to czas niesamowitych piłkarskich emocji, ale również promocji u wielu polskich, legalnych bukmacherów. BETFAN wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i już na pierwszy mecz Polski przygotował coś specjalnego dla wszystkich nowych graczy!

Zgarnij 300 zł za udaną obronę Szczęsnego w meczu przeciwko Holandii na Euro 2024!

300 zł za udaną obronę Szczęsnego z Holandią - promocja Euro 2024

 

Już w najbliższą niedzielę, Polska rozegra swój pierwszy mecz na Euro 2024! Naszym przeciwnikiem będzie jakże mocna reprezentacja Holandii z wieloma gwiazdami w swoim składzie. Faworytem tego starcia z pewnością są Oranje, jednak w promocji bukmacherskiej przygotowanej przez BETFAN nie chodzi o końcowy wynik spotkania! Wystarczy, że Wojciech Szczęsny wykona minimum jedną udaną obronę, a każdy nowo zarejestrowany gracz u tego bukmachera otrzyma dodatkowe 300 zł!

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupony w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeżeli w meczu Polska – Holandia, Wojciech Szczęsny wykona minimum jedną udaną obronę (co jest pewniakiem!), to zgarniesz dodatkowe 300 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPONY (W TYM JEDEN NA POLSKA – HOLANDIA)

• Postaw pierwszy kupon SOLO za 2 zł i zagraj na dowolne zdarzenie z meczu Polska – Holandia

• Następnie zagraj kupon SOLO lub AKO za 28 zł na dowolne zdarzenie lub zdarzenia. Kurs kuponu musi wynieść min. 2.0 i kupon musi zostać rozliczony do 16.06 do godziny 23:59.

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Szczęsny zaliczy przynajmniej jedną udaną interwencję, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy