250 zł za gola Portugalii w meczu z Turcją – promocja Euro 2024

Kamil Błaszczyk

21 czerwca 2024

Promocja bukmacherska Euro 2024! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 250 zł za przynajmniej jednego gola Portugalii w meczu z Turcją!

250 zł, Portugalia, promocja Euro

Zgarnij 250 zł za gola Portugalii w meczu z Turcją na Euro 2024

Cristiano Ronaldo i spółka wygrali w pierwszym meczu podczas fazy grupowej Euro 2024, jednak nie bez problemów. Pokonali bowiem Czechów 2:1, ale dopiero po golu w doliczonym czasie gry! Bukmacher BETFAN przygotował specjalną ofertę dla wszystkich nowych graczy na mecz Portugalii z Turcją. Wystarczy, że „The Navigators” strzelą gola, a wszyscy, którzy zarejestrowali się i spełnili warunki promocji, otrzymają freebet 250 zł na grę u tego polskiego, legalnego bukmachera!

250 zł za gola Portugalii w meczu z Turcją, promocja

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeżeli w meczu Portugalia – Turcja, Portugalczycy strzelą przynajmniej jednego gola, to zgarniesz dodatkowe 250 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON NA PORTUGALIA – TURCJA

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim zakład z oferty na mecz Turcja – Portugalia (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 22.06, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Portugalia strzeli gola w starciu z Turcją, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 250 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy