250 zł za gola Niemiec z Węgrami – promocja Euro 2024

Kamil Błaszczyk

18 czerwca 2024

Promocja Euro 2024 na mecz Niemcy – Węgry! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 250 zł za przynajmniej jednego gola reprezentacji Niemiec w meczu z Węgrami!

Euro 2024 typy bukmacherskie, Niemcy -Dania

Zgarnij 250 zł za gola Niemiec w meczu z Węgrami – promocja Euro 2024

Już w najbliższą środę rozpocznie się 2. kolejka fazy grupowej Euro 2024! Gospodarze turnieju zagrają z reprezentacją Węgier i będą w tym meczu zdecydowanym faworytem do końcowego triumfu. BETFAN wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich graczy i oferuje dla wszystkich nowych użytkowników świetną promocje na start! Można zgarnąć aż 250 zł, jeżeli Niemcy strzelą przynajmniej jednego gola Węgrom. Gospodarze turnieju zagrali kapitalnie przeciwko Szkotom i strzelili aż 5 goli, więc jedna bramka w następnym meczu nie powinna stanowić żadnego problemu.

250 zł za gola Niemiec z Węgrami - promocja Euro 2024

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN (szczegóły poniżej). Jeżeli w meczu Niemcy – Węgry gospodarze turnieju strzelą przynajmniej jednego gola, to zgarniesz dodatkowe 250 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON NA NIEMCY – WĘGRY

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim zakład z oferty na mecz Niemcy – Węgry (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 19.06, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli Niemcy strzelą przynajmniej jednego gola w starciu z Węgrami, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 250 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy