Znicz Pruszków – Wisła Płock: Typy, kursy, zakłady 17.05 | 1. liga

Wojciech Sikora

17 maja 2024

Znicz Pruszków
Przedostatnia kolejka, rozgrywana w ten weekend, odpowie nam na wiele pytań w kontekście ostatniej kolejki i końcowych miejsc niektórych drużyn. Znicz Pruszków, w jedynym starciu tego wieczora, zmierz się na swoim terenie przeciwko Wiśle Płock. To zwycięstwo potrzebne jest przede wszystkim gościom, którzy walczą o utrzymanie swojej lokaty w top 6. Czy wrócą z kompletem punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz Znicz Pruszków – Wisła Płock.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Znicz Pruszków – Wisła Płock?
  2. Zapowiedź meczu Znicz Pruszków – Wisła Płock.
  3. Jakie są kursy na mecz Znicz Pruszków – Wisła Płock?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Znicz Pruszków – Wisła Płock?

Znicz Pruszków – Wisła Płock: typy bukmacherskie

Znicz Pruszków miało swój moment w tym sezonie, gdzie jeszcze w tamtej rundzie wygrali cztery spotkania z rzędu. Po przerwie jednak nie utrzymali dobrej dyspozycji i niestety zaczęli stopniowo spadać w tabeli 1. ligi. W chwili obecnej są na 12. lokacie, która jest maksimum co mogą osiągnąć na koniec tego sezonu.

1.70

OBIE STRZELĄ

betfan

Z drugiej strony mamy Wisłę Płock, która potrzebuje jeszcze punktów, by utrzymać się w top 6, gdzie obecnie zajmują piąte miejsce. Ostatnio odnieśli dotkliwą porażkę, z Odrą Opole 0:3, która przerwała serię trzech zwycięstw. W tym pojedynku walczą o komplet punktów, ale z pewnością bez walki gospodarze im punktów nie oddadzą. Tym bardziej, że ostatnio w formie są niezłej, a dodatkowo grają u siebie. Typuję, że obie drużyny strzelą gole w tym meczuu.

Znicz Pruszków - Wisła Płock: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Znicz Pruszków - 3.25
  • Remis - 3.50
  • Wygrana Wisły Płock - 2.10
  • Powyżej 2.5 goli - 1.79
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.70
W tym zestawieniu eksperci widzą minimalnego faworyta po stronie Wisły Płock, na których to obecny kursy wynosi 2.10. Tym samym nieznacznym underdogiem będzie Znicz Pruszków, których szanse wyceniane są przelicznikiem 3.25. Mnożnik jaki możemy znaleźć na podział punktów, czyli remis, to 3.50.

Znicz Pruszków - Wisła Płock: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Znicz Pruszków a Wisła Płock, w ramach 33. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 17 maja o 18:00 na Stadionie MZOS Znicz w Pruszkowie. Mecz nie będzie transmitowany na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy