Widzew Łódź – Zagłębie Lubin: Typy, kursy, zakłady 12.05 | ESA

Adrian Krawczyk

12 maja 2024

ŁKS, Widzew, promocja BETFAN

W niedzielnym meczu 32. kolejki polskiej Ekstraklasy Widzew Łódź podejmie na własnym obiekcie Zagłębie Lubin. Obie ekipy właściwie już o nic nie grają, albowiem są obronione przed spadkiem, a nie mają szans też na TOP4. Kto więc w tym spotkaniu może wygrać i zanotować 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Widzew Łódź – Zagłębie Lubin.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Widzew Łódź – Zagłębie Lubin?
  2. Zapowiedź meczu Widzew Łódź – Zagłębie Lubin
  3. Jakie są kursy na mecz Widzew Łódź – Zagłębie Lubin?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Widzew Łódź – Zagłębie Lubin?

Widzew Łódź – Zagłębie Lubin typy bukmacherskie

1.67

OBIE STRZELĄ

betfan

Widzew ma za sobą dobry sezon. Może go zakończyć w środkowej części tabeli. Walki toczy się właśnie o ósmą lokatę. Zagłębie podobnie może zakończyć sezon na ósmej lokacie, stąd pod tym kątem dla obu ekip będzie to ważne spotkanie. Atutem dla Widzewa w tym spotkaniu będzie to, że zagrają na własnym obiekcie. Ekipy jednak są mocno wyrównane i ciężko stwierdzić, kto wygra to spotkanie, choć wydaje się, że drużyna z Łodzi ma nieco większe szanse. Ja pójdę tutaj w tym BTTS po kursie 1.67.

 

Widzew Łódź - Zagłębie Lubin kursy bukmacherskie

  • Wygrana Widzew Łódź – 2.25
  • Remis – 3.40
  • Wygrana Zagłębie Lubin – 3.05
  • Powyżej 2.5 goli – 1.83
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.67

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Widzew Łódź - Zagłębie Lubin wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Widzewa Łódź (kurs 2.25). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Zagłębie Lubin, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.05. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Widzew Łódź - Zagłębie Lubin to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.83, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.93.

Widzew Łódź - Zagłębie Lubin GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Widzewem Łódź, a Zagłębiem Lubin w ramach 32. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 12. maja o 15:00 na Stadionie Widzewa Łódź. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Widzew Łódź - Zagłębie Lubin przeprowadzi telewizja Canal+Sport 3.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy