Southampton – West Brom: Typy, kursy, zakłady 17.05 | Championship

Wojciech Sikora

16 maja 2024

Sothampton
Przed nami decydujące spotkania drużyn, które zmierzą się w finale baraży. Na ten moment w walce o Premier League wciąż są cztery kluby. Sothampton, w ramach rewanżu zmierzy się na swoim stadionie, przeciwko West Brom. W tym zestawieniu również pierwsze spotkanie nie przyniosło nam bramek i ponownie to gospodarze, czyli święci będą mieli lekki handicap, w postaci kibiców. Czy to pomoże im w wejściu do finału? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz Southampton – West Brom.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Southampton – West Brom?
  2. Zapowiedź meczu Southampton – West Brom
  3. Jakie są kursy na mecz Southampton – West Brom?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Southampton – West Brom?

Southampton – West Brom: typy bukmacherskie

1.84

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

W sezonie zasadniczym Southampton zajął czwarte miejsce, tuż nad West Brom lecz zdobyli oni od nich aż dwanaście punktów więcej. Niewiele brakowało, a święci mogliby rywalizować o awans bezpośredni. Niemniej jednak teraz muszą skupić się na barażach, gdzie przywieźli dobry wynik, po rywalizacji w pierwszej odsłonie. Remis był z pewnością ich minimalnym celem i to udało się osiągnąć. Choć padło aż 26 strzałów w tamtym meczu, to nie zobaczyliśmy ani jednego gola. Tym razem nie spodziewam się wysokiego tempa, a co za tym idzie, ponownie nie zobaczymy zbyt wielu goli. Typuję poniżej 2.5 trafienia.

Southampton - West Brom: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Southampton - 1.78
  • Remis - 3.40
  • Wygrana West Brom - 4.45
  • Powyżej 2.5 goli - 1.87
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.79
Bukmacherzy w swoich ofertach wystawili kursy bukmacherskie na spotkanie Championship. Faworytem meczu jest Southampton (kurs 1.78). Mniejsze szanse ma natomiast West Brom, na których mnożnik został wyceniony na 4.45. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.40.

Southampton - West Brom: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz pomiędzy Southampton a West Brom, w ramach półfinału play-off odbędzie się 17 maja o 21:00 St. Mary's Stadium w Southampton. Mecz ten będzie dostępny na platformie streamingowej ViaPlay z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy