Skoki narciarskie – PŚ Planica. Zapowiedź i typy 30.03

    Patryk Śliwiński

    29 marca 2025

    skoki narciarskie Domen Prevc
    Przed nami ostatni konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskim w sezonie 2024/2025. Po zmaganiach w Lahti, skoczkowie przenieśli się do Planicy. W niedzielę odbędzie się drugi konkurs indywidualny na tym mamucie. W niedzielę o 9:30 odbędzie się konkurs indywidualny w Planicy. Najważniejsze kwestie są już rozstrzygnięte. Daniel Tschofenig zgarnął kryształową kulę, a Domen Prevc został najlepszym lotnikiem sezonu 2024/2025. Jak potoczą się ostatnie zagania w tym sezonie? Sprawdź zapowiedź i typy na niedzielny konkurs indywidualny PŚ w Planicy.

    Zgarnij 300 zł za wygraną Barcelony z Gironą! Sprawdź świetną promocję BETFAN dla nowych graczy!

    Promocja bukmacherska - 300 zł za wygraną Barcelony z Gironą

    Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Planicy (30.03, 09:30) – zapowiedź

    W niedzielę o 9:30 czeka nas trzeci konkurs w ten weekend w Planicy. Zakończy on zmagania w sezonie 2024/2025. Zdobywcą Pucharu Świata został Daniel Tschofenig, choć na początku sezonu mało kto zakładał, że powalczy o kryształową kulę. Znamy także zdobywcę małej kryształowej kuli. Został nim Domen Prevc, który wygrał piątkowy konkurs indywidualny. Słoweniec nie miał sobie równych w lotach w tym sezonie. W ostatnim konkursie liczymy na dobre występy Polaków. Czwartkowe kwalifikacje czy sobotni konkurs drużynowy były przyzwoite w wykonaniu naszych reprezentantów. Będzie to także dla naszych kadrowiczów okazja, do pożegnania dotychczasowego trenera. Przypomnijmy, że Thomasa Thurnbichlera na stanowisku trenera reprezentacji Polski zastąpi Maciej Maciusiak.

    O której niedzielny konkurs skoków narciarskich w Planicy?

    W niedzielę odbędzie się kolejny, a zarazem ostatni konkurs indywidualny Pucharu Świata w tym sezonie. Skoczkowie będą rywalizować w Planicy. Zawody rozpoczną się o 9:30 na skoczni HS 240.

    Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Planicy (30.03, 09:30) – typy

    Betfan logo
    Wygrana D. Prevca
    Kurs 1.65
    Zagraj już teraz
    W typie bukmacherskim na niedzielny konkurs Pucharu Świata w Planicy postanowiłem postawić na wygraną Domena Prevca. Obstawianie na tego znakomitego lotnika na mamutach brzmi jak pewniak. Wygrał małą kryształową kulę i triumfował w piątkowym konkursie.

    Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Planicy (30.03, 09:30) – gdzie oglądać? transmisja w tv

    Niedzielny konkurs Pucharu Świata w Planicy się o 9:30. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVN, Eurosport 1 i Playerze.

    Autor tekstu

    Patryk Śliwiński

    Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

    Najnowsze wpisy