Salernitana – Verona: Typy, kursy, zakłady 20.05 | Serie A

Wojciech Sikora

20 maja 2024

Salernitana

Przed nami ostatnie starcia 37. kolejki włoskiej Serie A, gdzie przez cały weekend byliśmy świadkami emocjonujących rozstrzygnięć. Co wydarzy się dziś? Salernitana, w jednym z dwóch spotkań, podejmie na swoim stadionie drużynę Verony. Choć gospodarze z pewnością pożegnają się już z najwyższą klasą rozgrywkową we Włoszech, tak jednak goście wciąż walczą o punkty i utrzymanie. Czy będą w stanie dziś dopisać jakikolwiek punkt? Zapraszam na zapowiedź meczu Salernitana – Verona.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Salernitana – Verona?
  2. Zapowiedź meczu Salernitana – Verona.
  3. Jakie są kursy na mecz Salernitana – Verona?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Salernitana – Verona?

Salernitana – Verona: Typy bukmacherskie

Salernitana jako jedyna drużyna nie zdobyła w tym sezonie jeszcze 20 punktów i do kilku kolejek już wiedzą, że pożegnają się z Serie A. Przed nimi dwa ostatnie spotkania, w których mogą pokazać się z dobrej strony i udowodnić swoją wartość. Dziś jednak będą walczyć z gośćmi, którzy dziś już mogą zapewnić sobie utrzymanie. 

1.64

VERONA WYGRA

betfan

Verona to bardzo ofensywna drużyna, która wielokrotnie nacinała się jednak na kontrataki rywali. Dziś jednak mierzą się z jedną z najgorszych ofensyw tego sezonu i myślę, że nie będą w stanie zbytnio zagrozić Veronie. Goście będą tutaj szukać kompletu punktów i zapewnienia sobie utrzymania. Tym bardziej, że w ostatniej kolejce czeka ich spotkanie z Interem. Typuję zwycięstwo przyjezdnych.

Salernitana - Verona: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Salernitany - 5.00
  • Remis - 3.80
  • Wygrana Verony - 1.64
  • Powyżej 2.5 gola - 1.83
  • Obie strzelą - 1.89

Nieznacznym faworytem tego pojedynku będzie zespół gości, czyli Verony, którego zwycięstwo szacowane jest kursem 1.64. W przypadku wygranej Salernitany przelicznik jest trochę wyższy i wynosi w tym momencie 5.00. Podział punktów to szansa na mnożnik 3.80.

Salernitana - Verona: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Salernitana a Verona, w ramach 37. kolejki Serie A, odbędzie się  20 maja o 18:30 na Stadio Arechi w Salerno. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1/4 z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy