Promocja Euro 2024! 300 zł za gola w meczu Holandia – Anglia!

Kamil Błaszczyk

09 lipca 2024

Promocja bukmacherska Euro 2024! Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 300 zł za przynajmniej jednego gola w meczu Holandia – Anglia!

Promocja bukmacherska, Holandia - Anglia, 300 zł

Zgarnij 300 zł za bramkę w meczu Holandia – Anglia!

W środę o godzinie 21:00 czeka nas drugi półfinał Euro 2024! Turniej jak do tej pory na pewno nie zachwyca, jednak liczymy, że półfinały będą inne i zobaczymy w nich mnóstwo bramek i emocji! W drugim starciu Holandia zmierzy się z Anglią. Zapowiada się wyrównane spotkanie, w którym to Synowie Albionu jednak będą minimalnym faworytem przed rozpoczęciem meczu. Nowych graczy w BETFAN nie będzie musiał jednak interesować wynik końcowy, a to, czy w meczu padnie jakikolwiek gol! Bukmacher BETFAN oferuje dodatkowe 300 zł za przynajmniej jedną bramkę w meczu Holandia – Anglia!

Promocja bukmacherska, Holandia - Anglia, 300 zł

Co należy zrobić, aby z skorzystać z promocji? Wystarczy zarejestrować się z kodem SPORTBETFAN i postawić kupon w BETFAN. Jeżeli w meczu półfinałowym Holandia – Anglia padnie przynajmniej jeden gol, to zgarniesz dodatkowe 400 zł od bukmachera!

1. DOŁĄCZ I WPŁAĆ

2. ZAGRAJ KUPON

• Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 zł i umieść na nim zakład z oferty na mecz Holandia – Anglia (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 10.07, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

• Jeśli w starciu Holandia – Anglia padnie przynajmniej jeden gol, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 300 zł

• Freebetem grasz jak chcesz!

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy