Polska – Turcja: Typy, kursy, zakłady | 06.06 Liga Narodów

Wojciech Sikora

05 czerwca 2024

Choć Polska przespała pierwszy set z Bułgarią, tak jednak ostatecznie udało im się wygrać 3:1. Tym samym dopisali kolejne punkty i dzięki są już w czołówce tabeli Ligi Narodów.

Polska

Przed nimi drugie starcie w Japonii, które przyjdzie im rozegrać z Turcją. Rywale Biało-Czerwonych to na ten moment jedna z najgorszych ekip tej edycji, która jedyny punkt zdobyła po porażce 2:3. Czy dziś dla naszej kadry będzie to łatwe zadanie? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Turcja. 

Zapowiedź meczu Polska – Turcja

Choć spodziewano się po naszej kadrze kompletu zwycięstw w Antalyi, tak jednak ostatnie spotkanie niespodziewanie przegrali. W meczu otwarcia wygrali z USA 3:0, później pokonali 3:1 Kanadę i 3:0 Holandię. Niespodziewane problemy sprawiła jednak Słowenia, która wygrała z Polską aż 3:0. Tym samym zajmujemy dopiero piąte miejsce w tabeli ogólnej. W Japonii również rozegrają cztery starcia, a pierwszej mają już za sobą. Wygrali bowiem z Bułgarią 3:1.

Typy bukmacherskie na mecz Polska – Turcja

Betfan logo
POWYŻEJ 3.5 SETA
Kurs 1.93
Zagraj już teraz

Przeciwko Turcji Polska nigdy nie przegrała, choć ostatni mecz mieli okazję grać w 2015 roku. Niemniej jednak aktualnie wiele nie powinno się zmienić, bowiem nasza drużyna jest co najmniej o poziom wyżej, nawet jeśli w w kadrze są widoczne braki. W tym turnieju Turcja przegrała każdy mecz, jednak tylko w jednym z sześciu nie zdobyła chociażby seta. Wciąż widać u naszej reprezentacji pewne eksperymenty i testy w składzie, a to może sprawić, że ponownie nasi rywale zdobędą chociażby seta. Typuję powyżej 3.5 partii.

Kursy bukmacherskie na mecz Polska – Turcja

  • Wygrana Polski – 1.05
  • Wygrana Turcji – 8.40
  • Powyżej 3.5 seta – 1.93

W tej rywalizacji znacznie większe szanse eksperci dają reprezentacji Polski, wystawiając kurs na ich zwycięstwo 1.05. Tak też Turcja będzie tutaj underdogiem, co przekłada się na przelicznik wynoszący 8.40. Jeśli mecz potrwa co najmniej cztery sety, to gracz może liczyć na mnożnik 1.93.

Kadra Polski na Siatkarską Ligę Narodów

Kadra Polski na fazę grupową, rozgrywaną w Japonii, którą powołał trener Nikola Grbic:

– libero: Jakub Popiwczak, Kamil Szymura
– rozgrywający: Marcin Janusz, Jan Firlej
– środkowi: Norbert Huber, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Mateusz Poręba
– atakujący: Bartosz Kurek, Łukasz Kaczmarek
– przyjmujący: Tomasz Fornal, Aleksander Śliwka, Kamil Semeniuk, Bartosz Bednorz

Transmisja meczu Polska – Turcja, gdzie oglądać? 

Czwartkowy mecz pomiędzy Polską a Bułgarią, w ramach fazy grupowej Ligi Narodów, odbędzie się 6 czerwca o 012:30 na hali w Japonii. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat i Polsat Sport 1. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy