Nantes – Lille: Typy, kursy, zakłady 12.05 | Ligue 1

Wojciech Sikora

12 maja 2024

Nantes

Większość przedostatniej, czyli 33. kolejki, francuskiej Ligue 1, rozegrana będzie w jednym czasie, już dziś o godzinie 21:00. Nantes, w jednym z aż siedmiu spotkań, zagra na swoim stadionie przeciwko Lille. Goście są już bardzo blisko utrzymania swojej czwartej lokaty i co za tym idzie gry w Lidze Mistrzów, Jeszcze tylko dwie kolejki dzielą ich od tego. Czy dziś wykonają pierwsze zadania i zapewnią sobie trzy punkty? Zapraszam na zapowiedź meczu Nantes – Lille. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Nantes – Lille?
  2. Zapowiedź meczu Nantes – Lille.
  3. Jakie są kursy na mecz Nantes – Lilleo?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Nantes – Lille?

Nantes – Lille: Typy bukmacherskie

Lille dzielnie walczyło cały sezon, by znaleźć się na koniec w top 4. To miejsce utrzymują już jakiś czas i są bardzo blisko, by Liga Mistrzów stała się dla nich faktem. Ostatnim czasem mieli kilka potknięć lecz teraz nie mogą sobie na nie pozwolić, bowiem Nice czyha na ich miejsce.

1.77

POWYŻEJ 3.5 KARTEK

betfan

W przedostatniej kolejce podejmą Nantes, które nie ostatnio nie  ma najlepszej passy i wciąż zagrożeni są spadkiem do niższej ligi. Obie drużyny mają więc tutaj swoje cele i obie potrzebują tych trzech punktów. Ten mecz będzie bardzo zacięty, ale i momentami bardzo ostry, dlatego spodziewam się sporej ilości fauli. Typuję co najmniej cztery kartki w całym starciu.
 

Nantes - Lille: Kursy bukmacherskie

Wygrana Nantes - 3.85
Remis - 3.40
Wygrana Lille- 1.94
Powyżej 2.5 gola - 2.02
Obie strzelą - 1.91
W tym pojedynku faworytem, według ekspertów, będzie drużyna Lille. Na nich też kurs jest znacznie mniejszy i wynosi obecnie 1.94. Z kolei zwycięstwo Nantes wyceniane jest aktualnie przelicznikiem 3.85. Remis natomiast to okazja na mnożnik 3.40.

Nantes - Lille: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Nantes a Lille, w ramach 33. kolejki Ligue 1, odbędzie się 12 maja o 21:00 na Stade de la Beaujoire w Nantes. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 3 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy