Montpellier – Monaco: Typy, kursy, zakłady 12.05 | Ligue 1

Wojciech Sikora

12 maja 2024

Ligue 1: Montpellier
Większość przedostatniej, czyli 33. kolejki, francuskiej Ligue 1, rozegrana będzie w jednym czasie, już dziś o godzinie 21:00. Montpellier, w jednym z aż siedmiu spotkań, zagra na swoim stadionie przeciwko Monaco. Wszystko co pozostaje gościom to utrzymanie drugiego miejsca, a do tego potrzebują jeszcze jednej wygranej. Czy już dziś zapewnią sobie wicelidera na koniec sezonu? Zapraszam na zapowiedź meczu Montpellier – Monaco. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Montpellier – Monaco?
  2. Zapowiedź meczu Montpellier – Monaco.
  3. Jakie są kursy na mecz Montpellier – Monaco?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Montpellier – Monaco?

Montpellier – Monaco: Typy bukmacherskie

Od Montpellier nigdy nie wymagano zbyt wiele i tak samo przed sezonem, raczej skupiali się przede wszystkim na utrzymaniu. Niemniej jednak są aktualnie 11. siłą ligi i jeszcze mogą zakończyć ten sezon w top 10 co na pewno byłoby sporym osiągnięciem. Przed nimi jednak dwa ciężkie spotkania.

1.45

POWYŻEJ 8.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Monaco przez cały sezon sukcesywnie swoją ofensywą zdobywał przewagę w meczach, dopisując kolejne punkty do swojego dorobku. Dzięki temu są tak wysoko w lidze. Przed nimi kolejny, wcale nie łatwy wyjazd, gdzie spodziewam się ogromnej ofensywy, ale tym razem z obu stron. Gospodarze nie mają nic do stracenia, dlatego moim zdaniem powinni równie dużo atakować. Pytanie czy to przeniesie się na bramki. Ja typuję tutaj co najmniej 9 rzutów rożnych.

Montpellier - Monaco: Kursy bukmacherskie

Wygrana Montpellier - 3.70
Remis - 4.25
Wygrana Monaco- 1.77
Powyżej 2.5 gola - 1.27
Obie strzelą - 1.33
W tym pojedynku faworytem, według ekspertów, będzie drużyna Monaco. Na nich też kurs jest znacznie mniejszy i wynosi obecnie 1.77. Z kolei zwycięstwo Montpellier wyceniane jest aktualnie przelicznikiem 3.70. Remis natomiast to okazja na mnożnik 4.25.

Montpellier - Monaco: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Montpellier a Monaco, w ramach 33. kolejki Ligue 1, odbędzie się 12 maja o 21:00 na Stade de la Mosson w Montpellier. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 3 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy