Pobierz aplikację betfan na telefon
Licencje telewizyjne w Polsce. Gdzie obejrzeć wszystkie transmisje sportowe?

Na polskim rynku telewizyjnym od dawna trwa walka o abonamentów. Na rynku istnieje wiele podmiotów, które płacą co raz to większe pieniądze, aby móc transmitować sportowe emocje na wyłączność na swoich kanałach telewizyjnych. Oto zbiór wszystkich wykupionych licencji na transmisje sportowe w Polsce.

Droga na skróty przez dyscypliny:

Droga na skróty przez stacje TV:

Piłka nożna:

Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze:

Tegoroczne Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Katarze z udziałem reprezentacji Polski będzie można obejrzeć w telewizji publicznej na kanałach TVP. Najwięcej spotkań będzie można obejrzeć na TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Zapewne jak to bywa przy okazji wielkich imprez na TVP Sport oprócz licznych meczów przez cały okres mistrzostw odbywać się będzie studio, do którego będą zapraszani liczni eksperci.

Liga Narodów:

Jeszcze przed mistrzostwami świata w Katarze odbędą się spotkania Ligi Narodów. Z powodu nietypowego terminu MŚ, w meczach Ligi Narodów wiele reprezentacji w tym nasza może potraktować te spotkania, jako poligon doświadczalny dla zawodników walczących o wyjazd na tą najważniejszą imprezę. Oczywiście mecze reprezentacji Polski będą transmitowane na kanałach TVP i Polsat Sport Premium. Pierwszy mecz odbędzie się 1 czerwca z Walią.

Mistrzostwa Europy:

Do Mistrzostw Europy w 2024 i 2028 roku jeszcze dużo czasu, ale wiemy już, że obie te imprezy w całości pokaże TVP, która jakiś czas temu wykupiła już prawa do tych dwóch europejskich turniejów.

Liga Mistrzów:

Telewizja Polsat wykupiła prawa do transmisji tych najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w połowie 2021. Licencja kupiona przez Polsat obowiązuje do połowy 2024 roku, czyli do końca sezonu 2023/2024. Mecze Ligi Mistrzów są pokazywane na specjalnie utworzonych w tym celu stacjach Polsat Sport Premium.

Liga Europy:

Od bieżącego sezonu prawa do transmisji rozgrywek Ligi Europy wykupiła stosunkowo nowa na polskim rynku platforma Viaplay. Licencja kupiona przez Viaplay obowiązuje tak samo, jak ta na Ligę Mistrzów Polsatu do połowy 2024 roku, czyli do końca sezonu 2023/2024. Viaplay to platforma internetowa, podobna do Netflixa. Mecze można oglądać tylko na niej, przez internet. Viaplay należy do grupy NENT.

Liga Konferencji Europy:

Razem z licencją do Ligi Europy, grupa NENT, do której należy Viaplay wykupiło prawa do transmisji tych nowych europejskich rozgrywek. Licencja obowiązuje do połowy 2024 roku. Viaplay to platforma internetowa, podobna do Netflixa. Mecze można oglądać tylko na niej, przez internet.

Ekstraklasa:

Polską Ekstraklasę od wielu, wielu lat można oglądać na kanałach Canal+.  Ostatnio umowę przedłużono w zeszłym roku i będzie obowiązywała do końca następnego sezonu, czyli 2022/2023. W ramach sublicencji Canal+ porozumiał się z TVP, dzięki czemu telewizja publiczna transmituje jeden wybrany przez siebie mecz w kolejce. Abonamenci Canal+ mogą obejrzeć wszystkie mecze także w aplikacji Canal+ Online. Już teraz możemy się spodziewać zaciekłej walki o licencje od sezonu 2023/2024, bowiem grupa NENT, do której należy platforma Viaplay prawdopodobnie jest zainteresowana wykupieniem tej licencji.

I liga:

Mecze na zapleczu Ekstraklasy można oglądać na kanałach Polsatu Sport. Polsat jednak nie transmituje wszystkich meczów danej kolejki w telewizji, tylko ich część. Pozostałe spotkania można obejrzeć na platformie Polsatu o nazwie Polsat Box Go. Licencja obowiązuje od początku sezonu 2021/2022.

Puchar Polski:

Licencje na transmisje meczów Pucharu Polski posiada tak samo, jak w przypadku 1. ligi Polsat. Mecze Pucharu Polski transmitowane są na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Premium oraz w aplikacji Polsat Box Go.

Premier League:

Sezon 2021/2022 był ostatnim sezonem transmitowanym w Canal+ Sport po 17. latach. Od sezonu 2022/2023 Premier League będzie można oglądać na platformie streamingowej Viaplay. Tym samym Premier League dołącza w ofercie do chociażby Ligi Europy, czy Bundesligi. Viaplay posiada licencje do transmitowania Premier League do końca sezonu 2027/2028.

LaLiga:

W sezonie 2021/22 prawa do transmisji LaLiga pozyskały wspólnie Eleven Sports i Canal+. Nadawcy pozyskali wyłączne prawa do transmisji do końca sezonu 2025/26. W każdej kolejce obie stacje pokazują po 5 spotkań w kolejce i dzielą się meczami, korzystając z prawa pierwszego wyboru naprzemiennie. Słynne El Clasico pokazywane jest na obu stacjach, najczęściej z dodatkowymi, specjalnymi wersjami dla kibiców Barcelony i Realu.

Serie A:

W sezonie 2021/22 telewizja Eleven Sports nabyła również wyłączne prawa do transmisji telewizyjnej meczów Serie A. Licencja została nabyta na 3 lata, a więc do końca sezonu 2023/24. Serie A jest flagową ligą stacji Eleven Sport, która transmituje jej mecze od momentu wejścia na rynek w 2015 roku.

Bundesliga:

Mecze niemieckiej Bundesligi transmitowane są na platformie streamingowej Viaplay. Grupa NENT, do której należy Viaplay posiada prawa do transmisji Bundesligi w Polsce aż do sezonu 2028/29. Największe i najciekawsze mecze można także obejrzeć za darmo na niekodowanym, niemieckim kanale Sat.1. Sygnał jest odbierany z satelity Astra 1L 19,2*E. Na dekoderach Canal+/NC+ jest to numer kanału: 520.

Ligue 1:

Sytuacja z licencją do transmisji Ligue 1 wygląda podobnie do tej z LaLiga. W Polsce prawa do transmisji najlepszej ligi francuskiej nabyli wspólnie Canal+ i Eleven Sports. Mecze ligi francuskiej na razie można oglądać do końca sezonu 2023/24.

Championship:

Przez ostatnie 7 lat poszczególne mecze na zapleczu Premier League pokazywała stacja Eleven Sports. Od najbliższego sezonu, tj. 2022/23 mecze Championship transmitowane na żywo będą na platformie streamingowej Viaplay.

Carabao Cup/Puchar Ligi Angielskiej

Grupa NENT wraz z rozgrywkami Premier League i Championship przejęła także prawa do transmisji Pucharu Ligi Angielskiej, zwanym również Carabao Cup. Mecze będą oczywiście transmitowane na platformie streamingowej Viaplay.

FA Cup/ Puchar Anglii:

Jedynymi ważnymi rozgrywkami piłkarskimi w Anglii, do których Viaplay nie ma dostępu jest FA Cup. Puchar Anglii od 2015 roku transmitowany jest w Eleven Sports i tak pozostanie, przynajmniej do końca sezonu 2023/24.

Liga NOS (Liga Portugalska):

Od sezonu 2020/21 prawa do transmisji ligi portugalskiej posiada Eleven Sports. Licencja będzie jeszcze obowiązywać przez najbliższy sezon (tj. 2022/2023). Co potem, to jeszcze nie wiadomo, więc warto obejrzeć kilka meczów Porto, Sportingu, czy Benfici dopóki jest jeszcze na to szansa. W tej lidze można znaleźć nie jedną perełkę, patrz: Darvin Nunez, Bruno Fernandes.

2. Bundesliga:

Tak samo, jak Bundesligę, prawa do transmisji jej zaplecza posiada grupa NENT, więc wszystkie mecze są do obejrzenia na platformie Viaplay. Przypomnijmy. Umowa obowiązuje do końca sezonu 2028/29.

Superpuchar Hiszpanii:

Superpuchar Hiszpanii jest rozgrywany w ramach miniturnieju, który składa się z czterech zespołów i do końca sezonu 2022/23 transmitowany jest przez Eleven Sports.

Eliteserien:

Mecze norweskiej Ekstraklasy ku zdziwieniu niektórych osób także można obejrzeć w Polsce. Mecze tej ligi transmitowane są na stacji Eurosport.

Copa America

Mistrzostwa Ameryki Południowej, czyli Copa Ameryka w 2024 roku transmitowana będzie na platformie streamingowej Viaplay.

Puchar Narodów Afryki

Tak samo jak w przypadku Copa Ameryki, prawa do transmisji w Polsce Pucharu Narodów Afryki (odpowiednik w Afryce Mistrzostw Europy) posiada platforma Viaplay. Są to rozgrywki zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Kobieca Liga Mistrzyń UEFA:

Zmagania najlepszych kobiecych klubów piłkarskich w Europie można oglądać na platformie DAZN.

Europejskie ligi kobiecie:

Stacja Viaplay bardzo mocno postawiła na piłkę kobiecą. Z tego też powodu na tej platformie możemy obejrzeć rozgrywki najlepszych lig kobiecych z Niemiec, Hiszpanii, Anglii, Włoch, Danii i Szwecji. Viaplay posiada również licencję na transmisję pucharu i Superpucharu Włoch kobiet.

Pozostałe ligi piłkarskie:

 • W telewizji Polsat zobaczymy poszczególne mecze ze zmagań w takich ligach, jak: Eredevise, liga czeska, szkocka Premiership, MLS i CSL
 • Eleven Sports zobaczymy mecze australijskiej A-League
 • Afrykańska Liga Mistrzów i odpowiednik Ligi Europy transmitowane są do końca sezonu 2022/23 na platformie Viaplay
 • Towarzyskie mecze Argentyny i Brazylii do końca 2024 roku w piłkę nożną na wyłączność posiada Viaplay
 • Mecze piłki nożnej obejrzymy również na stacjach TVP, głównie TVP Sport. Będą to mecze w ramach rozgrywek Klubowych Mistrzostw Świata.

MMA:

KSW:

KSW można oglądać w dwóch możliwościach w zależności od miejsca zamieszkania. Niedawno umowę z KSW podpisała skandynawska platforma streamingowa Viaplay. W Polsce i wszystkich krajach, w których jest dostęp do tej platformy, gale KSW można oglądać tylko i wyłącznie na niej. W krajach, w których nie ma dostępu do Viaplay można wykupić PPV na stronie KSW.

UFC:

Gale UFC można obejrzeć z amerykańskim komentarzem, po wykupienie UFC Fight Pass. Koszt miesięcznej subskrypcji tej usługi wynosi 9.99 euro. Gale UFC można będzie także obejrzeć w polskiej telewizji, ale transmitowane są tylko karty główne poszczególnych gal. Transmisje prowadzi Polsat Sport, aby obejrzeć walkę w Internecie po polsku można wykupić za 40zł na miesiąc pakiet Polsat Box Go Sport zawierający kanał Polsat Sport i nie tylko.

ONE Championship:

Prawa do transmisji gal ONE Championship w Polsce posiada TVP Sport i Sportklub, który transmisje na żywo z tych wydarzeń przeprowadza często również na swojej stronie internetowej.

Bellator:

Transmisje z gal Bellatora, czyli drugiej największej organizacji mieszanych sportów walki na świecie odbywają się na TVP Sport od 2021 roku. Transmisje na żywo z tych wydarzeń przeprowadzane są często również na stronie internetowej.

FEN:

Prawa do transmisji gal drugiej największej organizacji MMA w Polsce posiada Polsat.

WWE:

Niestety, aktualnie w Polsce nie ma możliwości oglądania gal WWE na żywo. Archiwalne gale można od czasu do czasu obejrzeć na Extreme Sports.

Boks:

 • Gale bokserskie organizowane przez DAZN, można oglądać na ich własnej platformie.
 • Wybrane gale bokserskie transmituje także Canal+ oraz stacja Viaplay, gdzie można je obejrzeć do 48h po zakończeniu transmisji, jeżeli odbywała się ona właśnie na Viaplay.
 • Boks można również zobaczyć na stacjach Telewizji Polskiej. Na TVP zobaczymy gale: Knockout Boxing Night, MB Promotions (do końca 2023), Tymex Boxing Nigh (do końca 2023), Suzuki Boxing Bight, czy wybrane gale międzynarodowe

Tenis:

W tenisie w ciągu roku rozgrywanych jest pełno mniejszych i większych turniejów, a prawa do transmisji wykupowane są na poszczególne z nich.

Wielki Szlem:

Eurosport: Australian Open (do końca 2031 r.), Roland Garros (do końca 2026 r.), US Open (do końca 2022 r.). Natomiast Wimbledon rozgrywany w Wielkiej Brytanii transmitowany jest przez Polsat.

ATP:

 Na stacjach Polsatu obejrzymy także Turnieje ATP World Tour 1000, 500 i 250 i Puchar Davisa. Poszczególne turnieje ATP Wourld Tour 250 można obejrzeć na Eurosporcie.

WTA:

Prawa do transmisji wszystkich turniejów WTA Tour posiada Canal+. Licencja obowiązuje do końca 2026 roku.

Koszykówka:

NBA:

Rozgrywki NBA nieprzerwanie od kilkunastu sezonów transmitowane w Polsce są przez Canal+. Licencja trwa do końca sezonu 2022/23. Już przed startem sezonu jest to jedna z tych licencji, o którą będą się biły największe stacje telewizyjne i niewykluczone, że Canal+ straci prawa do transmisji najlepszej ligi na świecie.

Polska Liga Koszykówki:

Prawa do transmisji Polskiej Ligi Koszykówki do końca sezonu 2022/23 posiada Polsat. Mecze polskiej ligi można oglądać głównie na kanałach Polsatu Sport. Na kanałach Polsatu można obejrzeć także mecze Pucharu Polski.

Euroliga i FIBA Europe Cup:

Rozgrywki tych dwóch europejskich lig w koszykówkę można obejrzeć tylko i wyłącznie na kanałach Polsatu, który posiada na licencję do ich transmitowania.

Liga Mistrzów:

Liga Mistrzów w koszykówkę transmitowana jest na kanałach Canal+.

Euroliga kobiet:

Viaplay posiada w swojej ofercie tylko jedne rozgrywki koszykarskie w tym momencie i są to właśnie rozgrywki najlepszej ligi w Europie kobiet.

Rozgrywki międzynarodowe:

Rozgrywki międzynarodowe w koszykówkę pokazywane są przez TVP Sport. W Telewizji Polskiej transmitowane będą mecze: Eliminacji Mistrzostw Świata w Europie i Mistrzostwa Świata mężczyzn 2023, EUROBASKET 2022 i 2025, EUROBASKET kobiet 2023 i 2025 oraz Mistrzostwa Świata i Europy U-19 oraz U-17.

Siatkówka:

Wszystkie rozgrywki siatkarce transmitowane są na stacjach Polsatu. Tym właśnie to na kanałach tej stacji telewizyjnej zobaczymy mecze reprezentacji kobiet i mężczyzn, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, PlusLigi, Tauron Ligi, Pucharu Polski kobiet i mężczyzn, włoskiej Serie A, Ligi Mistrzów kobiet i mężczyzn, Pucharu CEV, Ligi Narodów, Challenge Cup i turniej kwalifikacyjny do IO 2024.

Piłka ręczna:

Mistrzostwa Świata:

Mistrzostwa Świata 2021 w piłce ręcznej transmitowane były na oficjalnym kanale IHF w Internecie. Nie wiadomo, czy w 2023 sprawa nie będzie rozwiązana w ten sam sposób. Turniej zostanie rozegrany w Polsce i Szwecji, więc może jeszcze sytuacja się zmieni i jakaś stacja przejmie do transmisji TV.

Mistrzostwa Europy:

W tym roku Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej transmitowała stacja Eurosport. Ta sama stacja telewizyjna posiada również prawa do transmisji tego turnieju zarówno kobiet, jak i mężczyzn w 2024 i 2026 roku.

Liga Mistrzów:

Zarówno w przypadku Ligi Mistrzów mężczyzn, jak i kobiet mecze piłki ręcznej w tych rozgrywkach transmitowane są na kanałach Eurosportu. Licencja obowiązuje do końca sezonu 2025/2026.

PGNiG Superliga:

Zarówno PGNiG Superliga mężczyzn, jak i kobiet transmitowana jest na kanałach TVP Sport. Licencja obowiązuje do końca sezonu 2022/23. Sprawa wygląda podobnie w przypadku Pucharu Polski.

Na taki sam okres Eurosport posiada prawa do transmisji Ligi Europejskiej oraz Pucharu EHF.

Reprezentacja Polski:

Mecze Reprezentacyjne kobiet i mężczyzn w piłkę ręczną transmitowane są na TVP Sport. 

Igrzyska Olimpijskie:

Zarówno Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022, jak i Letnie Igrzyska Olimpijskie 2024 można będzie obejrzeć na programach Eurosportu. Licencje są ogólnoeuropejskie.

Lekkoatletyka:

Największe zawody lekkoatletyczne można obejrzeć na stacjach Eurosport. Tym samym Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Halowe Mistrzostwa Świata, Halowe Mistrzostwa Europy i wybrane mitingi można obejrzeć właśnie na stacjach Eurosportu. Rywalizację w ramach Diamentowej Ligi można obejrzeć na kanałach Polsatu.

Sporty motorowe:

Formuła 1/ F1:

Do końca sezonu 2022 wszystkie Grand Prix, czyli treningi, wyścigi kwalifikacyjne i niedzielne wyścigi transmitowane są na kanałach Eleven Sports. Od nowego sezonu tj. 2023 prawa do transmisji F1 przejmuje Viaplay.

Formuła 2 i Formuła 3:

Do końca 2022 roku transmisje z Formuły 2 i Formuły 3 przeprowadza Polsat. Możliwe, że od następnego roku razem z Formułą 1 będziemy mogli oglądać te wyścigi na Viaplay.

Formuła E:

Prawa do transmisji wyścigów z elektrycznych bolidów posiada Eurosport.

WEC:

W wyścigach WEC udział bierze nasz aktualnie najlepszy polski rajdowiec torowy Robert Kubica. Wyścigi WEC w sezonie 2022 można oglądać na kanałach Eleven Sports i Polsat Sport.

DTM:

Wyścigi z serii DTM transmitowane na żywo są na platformie streamingowej Viaplay.

Żużel:

Prawa do transmisji dwóch najlepszych lig w Polsce, czyli PGE Ekstraligi i 1. ligi posiada Canal+. Prawami do PGE Ekstraligi Canal+ dzieli się z Eleven Sports.

Natomiast Speedway Euro Championship transmitowany jest przez stację Eurosport.

Rajd Dakar:

Prawa do transmisji z Rajdu Dakar posiada Eurosport.

NASCAR:

Amerykańskie wyścigi NASCAR CUP Series transmitowane są w Polsce na kanale Motowizja.

Skoki narciarskie:

Najważniejsze turnieje międzynarodowe skoków narciarskich od niedawna można oglądać na kanałach Eurosportu i TVN-u. Polskie zawody są transmitowane na stacjach TVP Sport.

Hokej:

Polska Hokej Liga:

Niestety, nie zobaczymy w żadnej telewizji wszystkich meczów PHL. Na szczęście TVP Sport co roku transmituje najważniejsze mecze PHL, czyli fazę play-off.

Mistrzostwa Świata elity i Dywizji 1B

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie tych dwóch Dywizji transmitowane są na kanałach TVP Sport.

NHL:

Mecze najlepszej ligi hokeja na lodzie można oglądać na platformie Viaplay. Dostępne są tam zarówno wszystkie mecze sezonu zasadniczego, jak i fazy play-off o Puchar Stanleya. Licencja na transmisje rozgrywek NHL, Viaplay posiada do końca sezonu 2025/26.

Svenska Hockeyligan (liga szwedzka)

Mecze jednej z najlepszych europejskich lig hokeja można oglądać wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay.

Darts:

Wszystkie najważniejsze turnieje i rozgrywki darts można oglądać tylko i wyłącznie na platformie Viaplay. Grupa NENT posiada prawa do transmisji takich rozgrywek, jak: Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Premier League Darts , World Cup of Darts, World Matchplay, World Grand Prix, Grand Slam of Darts, Players Championships. Viaplay wszystkie te licencje posiada do końca 2026 roku.

Rugby:

 • Transmisje z Pucharu Świata w Rugby przeprowadzane w Polsce są na kanałach Polsatu
 • Prawa do transmisji angielskiej Premiership w Rugby posiada Viaplay
 • Mecze reprezentacji Polski w Rugby Union i Rugby 7 do końca 2024 roku transmitowane będą na TVP Sport
 • Mecze Ekstraligi Rugby można oglądać na TVP Sport do końca 2024 roku

Kolarstwo:

Największe zawody kolarskie transmituje stacja Eurosport. Tym samym na to właśnie na tej stacji możemy obejrzeć Tour de France, Vuelta a Espana, Giro d’Italia. Tour de Pologne natomiast do końca 2024 roku obejrzymy na kanałach Polsatu.

Snooker:

World Tour

Turnieje rankingowe World Tour można obejrzeć na kanałach Eurosportu. Ta stacja telewizyjna posiada prawa transmisyjne z tych turniejów do końca sezonu 2025/26.

Mistrzostwa Świata

Mistrzostwa Świata w snookera, tak samo jak rozgrywki sezonowe World Tour można oglądać na antenie Eurosportu. Licencja wygasa wraz z końcem sezonu 2025/26.

Champion of Champions i Championship League

Prawa do transmisji Champion of Champions i Championship League w snookera posiada na wyłączność platforma Viaplay

Bilard:

Wszystkie najważniejsze turnieje i rozgrywki bilardowe można oglądać tylko i wyłącznie na platformie Viaplay. Grupa NENT posiada prawa do transmisji takich rozgrywek, jak World Pool Masters, World Pool Championship, World Cup of Pool, US Open 9-Ball Championships, Mosconi Cup. Viaplay wszystkie te licencje posiada do końca 2026 roku.

Golf:

 • Turnieje PGA Tour i PGA European Tour do końca 2024 roku można oglądać na kanale Golf Chanel.
 • Turnieje The Masters transmitowane są na Eurosport.
 • Turniej U.S. Open można oglądać tylko i wyłącznie na platformie Viaplay.

MLB

MLB jest to najlepsza liga baseball’u na świecie. Rozgrywki amerykańskiej ligi MLB można śledzić na platformie Viaplay.

Telewizje/streamingi:

Telewizja Polska (TVP Sport):

 • Mecze reprezentacji Polski w piłkę nożną
 • Mistrzostwa Świata w Katarze w piłkę nożną
 • Mistrzostwa Europy 2024 i 2028 w piłkę nożną
 • Liga Narodów w piłkę nożną
 • 1 mecz Ekstraklasy w kolejce
 • Klubowe Mistrzostwa Świata
 • ONE Championship
 • Bellator
 • Mecze reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn w piłkę ręczną
 • PGNiG Superliga mężczyzn
 • PGNiG Superliga kobiet
 • Międzynarodowe rozgrywki w koszykówkę (Mistrzostwa Świata, EUROBASKET)
 • Puchar Polski kobiet i mężczyzn
 • Boks: Knockout Boxing Night, MB Promotions, Tymex Boxing Nigh, Suzuki Boxing Bight, wybrane gale międzynarodowe
 • Mecze reprezentacji Polski Hokeja na lodzie
 • Polska Hoker Liga (faza play-off)
 • Mistrzostwa Świata elity i Dywizji 1B w hokeja na lodzie

Polsat: (stacje Polsat Sport, Polsat Sport Extra…):

 • Liga Mistrzów w piłkę nożną
 • Liga Narodów w piłkę nożną
 • I. liga Polski w piłkę nożną
 • Puchar Polski w piłkę nożną
 • Eredevise
 • MLS
 • liga czeska
 • liga szkocka
 • CSL
 • UFC
 • FEN
 • Siatkówka
 • Wimbledon
 • Turnieje rangi ATP World Tour 1000
 • Turnieje rangi ATP World Tour 500
 • Turnieje rangi ATP World Tour 250
 • Puchar Davisa
 • Polska Liga Koszykówki
 • Euroliga
 • FIBA Europe Cup
 • Wyścigi WEC (współpraca z Eleven Sports)
 • Polsat Boxing Night
 • Tour de Pologne
 • Diamentowa Liga
 • Formuła 2 i Formuła 3
 • Puchar Świata w Rugby

Canal+ (stacje Canal+Sport…, Canal+ Sport 2…):

 • Ekstraklasa
 • LaLiga (współpraca z Eleven Sports)
 • Ligue 1 (współpraca z Eleven Sports)
 • Wybrane gale bokserskie
 • NBA
 • Liga Mistrzów w koszykówkę mężczyzn
 • WTA Tour
 • PGE Ekstraliga (współpraca z Eleven Sports) i 1. liga Żużlowa

Eurosport:

 • Zimowe i Letnie Igrzyska Olimpijskie
 • Poszczególne turnieje ATP
 • Liga Mistrzów kobiet i mężczyzn w piłce ręcznej
 • Liga Europejska kobiet i mężczyzn w piłce ręcznej
 • Puchar EHF kobiet i mężczyzn
 • Mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn w piłce ręcznej 2024
 • Mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn w piłce ręcznej 2026
 • Kolarstwo (m.in.: Tour de France, Vuelta a Espana, Giro d’Italia)
 • Lekkoatletyka
 • Kolarstwo: Tour de France, Vuelta a Espana, Giro d’Italia
 • Najważniejsze, międzynarodowe turnieje skoków narciarskich (także na stacjach TVN)
 • Snooker: World Tour i Mistrzostwa Świata
 • The Masters (golf)
 • Eliteserien
 • Rajd Dakar
 • Formuła E
 • Speedway Euro Championship

Viaplay:

 • Liga Europy
 • Liga Konferencji Europy
 • Premier League
 • Championship
 • Carabao Cup/ Puchar Ligi Angielskiej
 • Bundesliga
 • 2. Bundesliga
 • Copa America 2024
 • PNA
 • Afrykańska Liga Mistrzów i odpowiednik Ligi Europy
 • Kobieca liga niemiecka, hiszpańska, włoska, angielska, duńska i szwedzka w piłkę nożną
 • Towarzyskie mecze Argentyny i Brazylii do końca 2024 roku w piłkę nożną
 • KSW
 • Wybrane gale bokserskie
 • Formuła 1 (od sezonu 2023)
 • DTM
 • Euroliga kobiet w koszykówkę
 • Bilard
 • Darts
 • NHL
 • Szwedzka liga w hokeja
 • U.S. Open (golf)
 • Champion of Champions i Championship League w snookera
 • Angielska Premiership (rugby)
 • MLB

Eleven Sports:

 • LaLiga (współpraca z Canal+)
 • Serie A
 • Ligue 1 (współpraca z Canal+)
 • FA Cup (Puchar Anglii)
 • Liga NOS
 • Superpuchar Hiszpanii
 • Australijska A-League
 • PGE Ekstraliga (współpraca z Canal+)
 • Formuła 1 (do końca sezonu 2022, później Viaplay)
 • Wyścigi WEC (współpraca z Polsat Sport)

DAZN:

 • Gale bokserskie DAZN
 • Liga Mistrzyń UEFA

Golf Channel:

 • PGA Tour
 • PGA European Tour

MotoWizja:

 • Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski
 • Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski
 • NASCAR Cup Series
 • ADAC GT Masters
 • Kartingowe Mistrzostwa Europy
 • Ferrari Challenge Europe
 • Porsche Carrera Cup Germany
 • 2. Liga Żużlowa

Extreme Sports:

 • archiwalne gale WWE

 

W tekście odniesiono się głównie do transmisji w Polsce. Wszystkie określenia „na wyłączność” dotyczą terytorium Polski. Nie wykluczamy, że z powodu mnogości sportów i kanałów sportowych przez przypadek nie została pominięta jakaś sublicencja.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!