Korona Kielce – Ruch Chorzów: Typy, kursy, zakłady 18.05 | ESA

Adrian Krawczyk

18 maja 2024

Korona Kielce
Korona Kielce nadal walczy o utrzymanie w polskiej Ekstraklasie. Teraz zagrają z Ruchem, który nie ma szans na utrzymanie i z pewnością Korona będzie bardziej zmobilizowana na ten mecz. Czy zespołowi z Kielc uda się przed własną publicznością ograć Ruch i przybliżyć się do utrzymania w Ekstraklasie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Korona Kielce – Ruch Chorzów. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Korona Kielce – Ruch Chorzów?
  2. Zapowiedź meczu Korona Kielce – Ruch Chorzów
  3. Jakie są kursy na mecz Korona Kielce – Ruch Chorzów?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Korona Kielce – Ruch Chorzów?

Korona Kielce – Ruch Chorzów typy bukmacherskie

1.62
PONIŻEJ 2.5 GOLA
betfan
Z pewnością zarówno dla Korony, jak i dla Ruchu Chorzów nie był to najlepszy sezon. Obie ekipy prezentowały średni poziom gry, co spowodowało, że jedna z nich na pewno pożegna się z Ekstraklasą, a jeżeli Korona się nie obroni to i również drużyna z Kielc może zawitać w 1 Lidze. Dla drużyny z Kielc to jednak dobre spotkanie, aby wywalczyć w nim 3 punkty. Obie drużyny jednak nie są zbyt skuteczne w tym sezonie, a dodatkowo Korona musi podejść do tego meczu nieco asekuracyjnie, dlatego stawiam poniżej 2.5 gola w meczu po kursie 1.62.

Korona Kielce – Ruch Chorzów kursy bukmacherskie

  • Wygrana Korona Kielce – 1.90
  • Remis – 3.55
  • Wygrana Ruch Chorzów – 3.90
  • Powyżej 2.5 goli – 2.00
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.98
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Korona Kielce – Ruch Chorzów wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Korony Kielce (kurs 1.90). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Ruch Chorzów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.90. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Korona Kielce – Ruch Chorzów to może liczyć na kurs 3.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.00, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.62.

Korona Kielce – Ruch Chorzów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Koroną Kielce, a Ruchem Chorzów w ramach 33. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 18. maja o 15:00 na Suzuki Arena w Kielcach. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Korona Kielce – Ruch Chorzów przeprowadzi telewizja Canal+Sport 3.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy