Kiedy i o której mecz Holandia – Austria. Gdzie obejrzeć?

Adrian Krawczyk

09 czerwca 2024

W naszej grupie, czyli grupie D podczas Euro 2024 w ostatniej kolejce Holandia zmierzy się z Austrią. Z pewnością to spotkanie może bardzo duże znacznie w kontekście tego, która reprezentacja awansuje z tej grupy. Większe szanse oczywiście daje się reprezentacji Holandii, jednak mimo wszystko nie można skreślać także mocnych Austriaków.

Holandia, typy

W tym spotkaniu z pewnością obu ekipom będzie zależeć na komplecie punktów, ale biorąc pod uwagę fakt, że zmierzą się dwie wyrównane kadry to możemy być świadkami bardzo ciekawego starcia. Będzie ono także ciekawe w kontekście potencjalnego awansu Polaków. Sprawdź gdzie obejrzeć spotkanie reprezentacji Holandii z Austriakami na Euro 2024.

Obstawiaj Euro 2024

Kiedy i o której mecz Holandia – Austria?

Równolegle do polskiego spotkania w grupie D będziemy świadkami spotkania, w którym Holandia podejmie reprezentację Austrii. Mecz ten odbędzie się we wtorek 25. czerwca o godzinie 18:00. Spotkanie Holandia – Austria odbędzie się na Olympiastadion w Berlinie. Jest to jeden z największych stadionów podczas Euro 2024, który pomieści aż 74 475 widzów. Stąd na meczu możemy spodziewać się świetnej atmosfery, a potęguje to fakt, że mecz ten może mieć kluczowe znacznie w kontekście tego, która reprezentacja awansuje z tej grupy. Grupa jest bardzo ciężka i wyrównana, stąd w tym meczu również nie do końca wiadomo czego można się spodziewać. Z jednej strony mamy świetną Holandię, która jednak nie do końca radzi sobie na wielkich turniejach, a po drugiej stronie mamy Austrię, która może być czarnym koniem Euro 2024. Jak zakończy się to spotkanie przekonamy się już we wtorek przed godziną 20:00.

Gdzie obejrzeć mecz Holandia – Austria?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć ostatni grupowy mecz naszych rywali grupowych podczas Euro 2024, czyli reprezentacji Holandii, w którym zmierzą się reprezentacją Austrii? Wszystkie mecze mistrzostw Europy obejrzysz w Telewizji Polskiej. Mecz Holandia – Austria obejrzysz także na stronie internetowej TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź zapowiedź i typy bukmacherskie na mecz Holandia – Austria:

Holandia – Austria: typy, kursy, zakłady 25.06 | Euro 2024

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy